Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Puchar Burmistrza - relacja

Aktualności | 2018-09-17 | Publikujący: Koło PZW Opatówek

Po raz kolejny, dzięki współpracy Urzędu Gminy Opatówek oraz Zarządu Koła PZW Opatówek, udało się zorganizować zawody wędkarskie. Impreza pod patronatem Burmistrza Gminy Opatówek p. Sebastiana Wardęckiego odbyła się w sobotę 15.09.2018r. nad stawami w Opatówku. 

   Do rywalizacji o Puchar Burmistrza stanęło 18 osób. Po krótkiej odprawie i sprawnym przygotowaniu się do wędkowania o godzinie 7.30 zabrzmiał sygnał rozpoczynający rywalizację. Pierwsze minuty wędkowania mocno rozbudziły apetyt ryb, brały głównie leszcze oraz płocie i liny. W trakcie trwania łowienia, ryby coraz rzadziej lądowały w siatkach. Jedynie szczęście i doświadczenie sprawiało, że wędkarz wygrywał tę „nierówną” walkę z naturą. W samo południe zabrzmiał ostatni sygnał kończący zawody. Sędziowie przystąpili do swojej dalszej pracy, ważenie ryb i klasyfikacja zawodników zajęła dłuższą chwilę. W tym czasie zawodnicy zostali poczęstowani obiadem. Spora część z nich wymieniała się wrażeniami i ogólną oceną przebiegu imprezy.

   Wreszcie nastąpił moment ogłoszenia wyników. Łączna waga złowionych ryb wyniosła blisko 13,5kg. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali co nastąpi. Puchar Burmistrza Gminy Opatówek zdobył:

Zbigniew Marszał (3060pkt.), który również otrzymał puchar za złowienie największej ryby. Drugi był Rafał Jach z wynikiem 1660pkt, a trzeci - Grzegorz Glapa (1600 pkt.)

 

 

 

   Organizatorzy imprezy zadbali  o to, by najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i wartościowe upominki. Każdy uczestnik zawodów otrzymał gadżety przygotowane przez Gminę Opatówek i Zarząd Koła PZW Opatówek.

 

 

   Uśmiechy na twarzach uczestników świadczyły o pozytywnych emocjach towarzyszących w tak niecodziennej imprezie.

   Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Opatówek dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów, a w szczególności:

- Burmistrzowi Gminy Opatówek p. Sebastianowi Wardęckiemu

- p. Ewelinie Stasik - Restauracja „Zacisze”

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.