Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR SKARBNIKA 23.07.2016r

 

W dniu 23.07.2016r.(Sobota) odbędą się zawody wędkarskie spławikowe o puchar Skarbnika Koła PZW "Liścień" tylko  dla członków Koła nad zalewem Sidłowo.
Wpisowe - 20zł.
Zbiórka o godz. 16.00
Rozpoczęcie zawodów około godz. 16.30

Około godziny 19.30 podsumowanie zawodów, wręczenie  nagród, gorący posiłek.

Prosimy o zapisywanie się do 22.07.2016r (Piątek) bezpośrednio u Prezesa, Skarbnika bądź pod numerem telefonu 503-147-086

 

 

                              SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

ZARZĄD KOŁA PZW " LIŚCIEŃ" SŁAWOBORZE

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • bladawiec Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

    bladawiec

    A czegóż tak się boi nowy dzierżawca spławikowców? Że tak zrewolucjonizował swoje przepisy względem dotychczasowym na tym akwenie? Jakoś nie widzę rewolucji względem metody spiningowej i nadal każdy w ciągu całego sezonu, który trwa prawie rok może wynieść z rzeki kilkaset troci. Lobby trociowe działa w najlepsze i jakoś nie widzą problemu, że większość wędkarzy (myślę, że ilość procentowo bliska 100 %) na rzece to spiningiści i to właśnie oni wyławiają praktycznie 100 % ryb poławianych wędkarsko. Im przeszakdza kilku czy kilkunastu spławikowców, których poprzez swoje działania lobbingowe wędkarze trociowi wykluczyli z grona tych, którzy mogą dostąpić łask i mogliby na równych prawach dostępu do wody publicznej, jaką jest rzeka Parsęta w niej poławiać ulubioną przez siebie metodą określone gatunki ryb. Ale po co się nad nimi pochylać lepiej od razu ustalić zakaz bo przecie każdy przyzwoity "trociarz" wie, że spłwikowiec to gumofilc, gliździarz, kłusownik i mięsiarz.