Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zaproszenie na zawody spinningowe

Aktualności | 2018-04-26 | Publikujący: Koło PZW Nr. 90 Drzonowo

Zarząd Koła zaprasza do wzięcia udziału w kolejnych zawodach. Tym razem zapraszamy na zawody spinningowe z łódek/pontonów. Zgodnie z ustaleniami będą to zawody dwudniowe - po południu w sobotę 5 maja i do południa 6 maja w niedzielę. Zawody odbędą się na jez. Hajka. Bazą wypadową będzie Ośrodek Rekreacyjny na północnym brzegu jeziora. Do udziału w zawodach zaliczany będzie nie tylko start dwudniowy - można będzie wziąć udział tylko jednego dnia, czyli albo w sobotę po południu, albo w niedzielę z rana. Oczywiście ten kto weźmie udział w dwóch dniach zawodów będzie miał więcej szans na zajęcie dobrego miejsca w końcowej klasyfikacji.

W bazie zawodów - Ośrodku Rekreacyjnym Hajka-Zatoka można rozbić namiot (ok. 15 zł opłaty + 2 zł za pobyt/dzień) lub też wynająć przyczepę kempingową ( 3 osobowa 75 zł z noc, 4 osobowa 100 zł za noc). Gospodarze terenu dysponują 4 przyczepami. Kto chce może spędzić noc w samochodzie, którego ustawienie kosztuje ok. 10 zł/dzień. Istnieje możliwość wypożyczenia jednej z 3-4 łódek gospodarza - dla tych, którzy nie mają własnego środka pływającego lub nie znajdą miejsca na łódce czy pontonie innych kolegów /koszt ok 30 zł/dzień - do ust.z gospodarzem/. Takie informacje odnośnie cen uzyskaliśmy od gospodarza Ośrodka.

Podczas zawodów każdy musi posiadać kapok lub kamizelkę ratunkową. Udział w zawodach jest na własną odpowiedzialność uczestnika.

Zawody można spędzić w towarzystwie członków rodzin.

Osoby, które nie znają dojazdu do bazy wypadowej, będą mogły skorzystać z przewodnictwa kolegów lub uzyskać informacje u członków Zarządu Koła.

Zbiórka nad jeziorem w sobotę 5 maja o 15.30.

Nr telefonu do gospodarza Ośrodka - 692351532

Zapraszamy na zawody!

 

PS Na zdjęciu Sylwester Kałdus - ubiegłoroczny zwycięzca.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Stróżak Jan Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Władek przyjedzie na jedną turę. Może Ty też się skusisz?

  • Bonczkowski Jan Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

    bonczkow

    Kusicie, ale ja już zdecydowałem, że wystartuję w feederze w II turze Mistrzostw Okręgu. Powodzenia!