Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Karpiowy konkurs korespondencyjny

Aktualności | 2020-05-14 | Publikujący: Koło PZW Nr. 90 Drzonowo

Zapraszamy chętnych członków Koła PZW w Drzonowie do wzięcia udziału w karpiowym konkursie korespondencyjnym. Konkurs przebiegać będzie w dwóch dwudniowych turach. I tura trwać będzie od godz. 8.00 w sobotę 23 maja do godz. 20.00 w niedzielę 24 maja, natomiast II tura od godz. 8.00 w sobotę 30 maja do godz. 20.00 w niedzielę 31 maja.

Konkurs polega na połowach karpi i przesłaniu zdjęć złowionych ryb. Liczą się zdjęcia przesłane w czasie trwania I lub II tury konkursu. O wyniku uczestnika decydować będzie suma długości maks. 3 najdłuższych ryb złowionych przez jednego wędkarza. Połowy możliwe są na dowolnym łowisku. Możliwe jest wzięcie udziału w jednej turze lub dwóch turach – wg woli uczestników. Obowiązywać będzie jedna klasyfikacja, zarówno dla seniorów jak i juniorów.

W piątkowe wieczory przed turami (tj 22.05 i 29.05 ) przekażemy informacje w jaki sposób wykonywać zdjęcia ryb przedstawianych do konkursu.

Przewidujemy statuetki okolicznościowe dla 3 najlepszych wędkarzy oraz nagrody rzeczowe dla 5 najlepszych łowców.

 

Z powodu niemożności organizacji zawodów w typowej formie, miło nam będzie jeżeli dorośli uczestnicy konkursu zasilą budżet naszego Koła dobrowolną wpłatą np. w wysokości 20 zł – na konto Koła PZW w Drzonowie nr 59 1240 1428 1111 0010 6911 5199 w banku Pekao SA.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Michalski mariusz Data dodania: 11 dni temu Oceń: 0 + / -

    Witam mam pytanie czy będą publikowane zdjęcia z zawodów bo z poprzednich na stronie Koła nie było co budziło pewne kontrowersje być może były na Facebooku gdzie nie mam konta, fajnie było by zobaczyć trofea kolegów pozdrawiam