Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zarząd Koła PZW Gołuchów informuje, że w dniach od 21.08 - 25.08.2019 zbiornik Gołuchów będzie całkowicie zamknięty

Aktualności | 2019-08-19 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

Zarząd Koła PZW Gołuchów informuje, że w dniach od 21.08 - 25.08.2019 zbiornik Gołuchów będzie całkowicie zamknięty

Zarząd Koła PZW Gołuchów informuje, że w dniach od 21.08 - 25.08.2019 zbiornik Gołuchów będzie całkowicie zamknięty do wędkowania z powodu odbywających się zawodów karpiowych.
 
Prezes Koła PZW Gołuchów
Krzysztof Dwojak

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Cypek11 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 8 + / -

  Koledzy wędkarze tylko spokojnie. Proszę dokładnie przeczytać komunikat: Zarząd Koła PZW Gołuchów informuje, że w dniach od 21.08 - 25.08.2019 zbiornik Gołuchów będzie całkowicie zamknięty. I nie ma problemu ponieważ zarząd danego koła może zamknąć zbiornik i podejmować decyzje tylko dla swoich członków.

 • x Roman Data dodania: 1 rok temu Oceń: 11 + / -

  zamela

  może ktoś wyjaśni każdemu członkowi "karpiarskiego plemienia" aby nie wywozili zestawów na odległość większą jak 50m tak by nie zawłaszczali sobie znacznej części akwenu bo każdy opłacił składki i chce wędkować zgodnie z RAPRem a wszędzie te bojki wywiezione pod II brzeg a jak się zwróci uwagę to jeszcze jakieś ALE - nauczyć się czytać karpiarskie pomioty .
  pkt 6 i 7 RAPR .

 • araya Data dodania: 1 rok temu Oceń: 16 + / -

  Dodam jeszcze ,że jak zawody karpiowe ,to na pewno tony sprzętu i zanęt ,przynet i tych wszystkich karpiowych wynalazków . Tego na pewno wózkami transportowymi nie dowiozą na stanowiska.więc jak ??? No i dojdzie do złamania prawa , ale jak napisałem w poście wyżej - są równi i równiejsi -

 • araya Data dodania: 1 rok temu Oceń: 14 + / -

  Ciekawe jak dojadą na stanowiska jak tam wszędzie zakazy? No chyba ,że są równi i równiejsi . A może by tak donos na Policję i prośba o kontrolowanie drogi właśnie w tych dniach . Może w końcu przejrzeliby na oczy.