Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PILNE !!!

Aktualności | 2018-04-30 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

W związku z prowadzonym postępowaniem przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowie Wielkopolskim , uchwała nr 7 oraz uchwała nr 6 Prezydium Zarządu Okręgu z dnia 27.03.2018 zostaje zawieszona na czas trwania postępowania.

Na terenie Okręgu PZW w Kaliszu obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb, wszystkie odstępstwa od regulaminu zostają zawieszone!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • nowojewskid Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

  Czyli można było łowić w maju na spinning z łódki :) bo to też była jakaś durna uchwała :/ a ja jak głupi cały najbz grzebie tylko... Ale dobrze wiedzieć, to w sobotę odpalam pontonik :D

 • spinningista1 Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 7 + / -

  Czy dobrze rozumie, że w takim układzie lin - 25cm, karp-30cm, amur - brak wymiaru? Prosiłbym o odpowiedź kogoś z zarządu, gdyż mogą pojawić się spory podczas kontroli. Dziękuje

 • x Roman Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  zamela

  Misz masz z tymi uchwałami w ogóle po co zostały wprowadzone jakieś obostrzenia dzięki którym wykastrowano spinningistów z kilku miesięcy wędkowania z łodzi .
  Zamiast wyłapać osoby poławiające sandacze na gnazdach to potraktowano prewencyjnie wszystkich spinowców tak samo zakazując wędkowania do 1 czerwca hmm w myśl analogi może niech najjaśniejszy hazarski rząd potraktuje prewencyjnie wszystkich mężczyzn zabiegiem kastracji bo przecież każdy nosi w gaciach narzędzie gwałtu a lepiej zapobiegać niż leczyć ajj ten zamordyzm.

 • Wilk Tomasz Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 10 + / -

  To już jest katastrofa dla i tak ubogiego w wody i ryby okręgu....masakra...:(