Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Porozumienia - ROK 2016

INFORMACJA OGÓLNA

Uwaga:

  • Od składek ulgowych nie stosuje się dalszych ulg.
  • W Okręgu Radomskim PZW składka ulgowa obejmuje metodę spinningową połowu.
  • W Okręgu Radomskim PZW obowiązuje składka uzupełniająca do wód nizinnych na wody górskie w wysokości 20 zł. (za wyjątkiem porozumień obejmujących wody nizinne i górskie)
  • W Okręgu Radomskim PZW obowiązuje składka na połów ryb na zbiorniku Domaniów i pozostałych wodach ze środka pływającego w wys. 25 zł.
  • Członkowie Okręgów, z którymi podpisano porozumienie w opcji opłaty składek ulgowych po wniesieniu składki ulgowej nabywają prawo do wędkowania w ramach tej składki na Zbiorniku Domaniów. Natomiast za wędkowanie z Łodzi wędkarze Ci wnoszą opłatę w wysokości 25 zł.
  • W Okręgu Radomskim PZW obowiązuje składka na połów ryb na zbiorniku Domaniów z brzegu. Składka nie obowiązuje wędkarzy Okręgu PZW w Siedlcach, Piotrkowie Trybunalskim – tylko zezwolenie na amatorski połów ryb.

Porozumienia Okręgu Radomskiego PZW zawarte na 2016 rok. 

 

 

Sklep Wędkarski "Rybaczek" Zakrzew 1.

https://www.facebook.com/Rybaczekzakrzew

Logo Gut-Mix

 

P O R O Z U M I E N I A w sprawie wzajemnego dostępu do wód zawarte przez Okręg PZW w Radomiu na 2016 rok:

 

1. Lublin – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się Okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wody nizinne.

2. Tarnobrzeg – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się Okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb na wody nizinne.

3. Kielce – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych umawiających się Okręgów. Stosowane jest wspólne zezwolenie na amatorski połów ryb.

4. Zamość – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się Okręgów.

5. Chełm – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się Okręgów.

6. Rzeszów – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się Okręgów.

7. Białystok – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych umawiających się Okręgów.

8. Łódź – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

9. Elbląg – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

10. Wałbrzych – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

11. Piotrków Trybunalski – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych, z wyłączeniem obwodu rybackiego rzeki Drzewiczka nr 1, w którym obowiązują odrębne zasady.
Obwód rybacki rzeki Drzewiczka nr 1 – wymagane zezwolenie wydawane przez Okręg Piotrkowski dla wędkarzy Okręgu Radomskiego, po wniesieniu przez nich składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu.

12. Katowice – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

13. Siedlce – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

14. Wałbrzych – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

15. Sieradz – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

16. Częstochowa – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych.

17. Gdańsk – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych.

18. Legnica – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

19. Wrocław – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

20. Kalisz – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

21. Biała Podlaska – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

22. Bielsko Biała – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

23. Słupsk – członkowie Okręgów zawierających porozumienie, po wniesieniu składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu, nabywają prawo do wniesienia składki okręgowej ulgowej w Okręgu, z którym zostało zawarte porozumienie, na podstawie której mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych ogólnodostępnych.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.