Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody z okazji Dnia Dziecka 3 czerwiec 2018 Podsumowanie!!!

W dniu 03.06.2017 na zalewie Borki odbyły się Zawody Wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy było Koło PZW Nr 25 Radom Miasto.


Mimo zapowiedzi odnośnie deszczu i burz pogoda była wyśmienita. Przy  słonecznej aurze oraz w radosnej atmosferze 31 młodych zawodników próbowało swoich sił w wędkowaniu a ich rodzice i opiekunowie kibicowali oraz dopingowali swoje pociechy. Ze zmiennym szczęściem dzieci głównie łapały płotki, leszcze i jazgary.


Po sportowej rywalizacji przyszła pora na kiełbaskę z grilla. Następnie odbyło się wręczenie Dyplomów, Medali i Nagród. Każde dziecko otrzymało medal zwycięzcy, dyplom oraz paczkę ze słodyczami i wędkę, które ufundował Zarząd Koła PZW Nr 25 Radom Miasto.W imieniu wszystkich dzieci biorących udział w zawodach wędkarskich z okazji "Dnia Dziecka"


serdecznie dziękujemy:


- Firmie Pierrot za ufundowanie napojów chłodzących na imprezę,

 

- Właścicielowi hotelu Promenada w Radomiu Panu Robertowi Saracenowi za udostępnienie hotelowego terenu rekreacyjnego, miejsca zabaw dla uczestników imprezy i możliwości skorzystania z grilla,


- Pani Magdalenie Szczygielskiej z Centrum Szkoleniowo Medycznego LIFE MED za opiekę medyczną,

 


- Właścicielom Sklepu Wędkarskiego "Rybaczek" w Zakrzewie za ufundowanie dzieciom przynęt i przygotowanie zanęty używanej w zawodach.


- Szczególne podziękowania od dzieci dla Naszego Kapitanatu Sportowego za ufundowanie lodów na ochłodę :)

 

Podziękowanie należą się także wszystkim kolegom, którzy czynnie uczestniczyli w przygotowaniu i zorganizowaniu tych zawodów a w szczególności koledze Michałowi - Gospodzarzowi Koła.

 

WSZYSTKICH członków Naszego Koła serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w imprezach i zawodach wędkarskich organizowanych przez Koło PZW Nr 25 Radom Miasto.


DZKUJEMY!!!


Zdjęcia znajdują się TUTAJ

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdzie najczęściej wędkują członkowie naszego koła
zb.Siczki
zb.Domaniów
zb. Borki
rz.Wisła
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin