Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody z okazji Dnia Dziecka 3 czerwiec 2018 Podsumowanie!!!

W dniu 03.06.2017 na zalewie Borki odbyły się Zawody Wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy było Koło PZW Nr 25 Radom Miasto.


Mimo zapowiedzi odnośnie deszczu i burz pogoda była wyśmienita. Przy  słonecznej aurze oraz w radosnej atmosferze 31 młodych zawodników próbowało swoich sił w wędkowaniu a ich rodzice i opiekunowie kibicowali oraz dopingowali swoje pociechy. Ze zmiennym szczęściem dzieci głównie łapały płotki, leszcze i jazgary.


Po sportowej rywalizacji przyszła pora na kiełbaskę z grilla. Następnie odbyło się wręczenie Dyplomów, Medali i Nagród. Każde dziecko otrzymało medal zwycięzcy, dyplom oraz paczkę ze słodyczami i wędkę, które ufundował Zarząd Koła PZW Nr 25 Radom Miasto.W imieniu wszystkich dzieci biorących udział w zawodach wędkarskich z okazji "Dnia Dziecka"


serdecznie dziękujemy:


- Firmie Pierrot za ufundowanie napojów chłodzących na imprezę,

 

- Właścicielowi hotelu Promenada w Radomiu Panu Robertowi Saracenowi za udostępnienie hotelowego terenu rekreacyjnego, miejsca zabaw dla uczestników imprezy i możliwości skorzystania z grilla,


- Pani Magdalenie Szczygielskiej z Centrum Szkoleniowo Medycznego LIFE MED za opiekę medyczną,

 


- Właścicielom Sklepu Wędkarskiego "Rybaczek" w Zakrzewie za ufundowanie dzieciom przynęt i przygotowanie zanęty używanej w zawodach.


- Szczególne podziękowania od dzieci dla Naszego Kapitanatu Sportowego za ufundowanie lodów na ochłodę :)

 

Podziękowanie należą się także wszystkim kolegom, którzy czynnie uczestniczyli w przygotowaniu i zorganizowaniu tych zawodów a w szczególności koledze Michałowi - Gospodzarzowi Koła.

 

WSZYSTKICH członków Naszego Koła serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w imprezach i zawodach wędkarskich organizowanych przez Koło PZW Nr 25 Radom Miasto.


DZKUJEMY!!!


Zdjęcia znajdują się TUTAJ

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.