Relacja z zawodów o Puchar Prezesa Koła Górecznik

Aktualności | 2018-08-06 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

W dniu 29 lipca w niedzielny poranek członkowie Koła PZW Górecznik spotkali się na zbiorniku w podostrowskich Przygodzicach aby rywalizować w zawodach o Puchar Prezesa. Na starcie stanęło 14 zawodników. Z uwagi na upalną aurę oraz sezon urlopowy frekwencja nie dopisała ale ci, którzy przybyli na zawody byli zadowoleni z osiągniętych wyników. Gorąca aura nie miała większego wpływu na żerowanie ryb co widać po uzyskanych wynikach. Łowiono w głównej mierze karpie i amury ale nie brakowało tez innych gatunków ryb. Komisja sędziowska ...... więcej

Zaproszenie na zawody o Puchar Prezesa Koła Górecznik

Aktualności | 2018-07-22 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Zarząd Koła PZW Górecznik serdecznie zaprasza swoich członków na zawody z cyklu o Puchar Prezesa, które odbędą się w dniu 29 lipca tego roku na zalewie GÓRECZNIK w Przygodzicach. Zbiórka zawodników o godzinie 6:00 na terenie ośrodka. Metoda połowu dowolna (spławik, grunt). Program minutowy oraz zasady rywalizacji zostaną podane uczestnikom zawodów na odprawie sędziowskiej. Zgłoszenia przyjmują do dnia 27 lipca (piątek) : Andrzej Nawrot (tel. 504 383 989) oraz Jacek Dyczak (tel. 603 700 940). Zapraszamy!!! ... więcej

Zaproszenie na zawody o Puchar Koła Górecznik

Aktualności | 2018-06-23 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Zarząd Koła Górecznik serdecznie zaprasza swoich członków na zawody z cyklu o Puchar Koła, które odbędą się w dniu 1 lipca tego roku na zalewie GÓRECZNIK w Przygodzicach. Zbiórka zawodników o godzinie 5:00 na terenie ośrodka. Metoda połowu dowolna (spławik, grunt). Program minutowy oraz zasady rywalizacji zostaną podane uczestnikom zawodów na odprawie sędziowskiej. Zgłoszenia przyjmują do dnia 29 czerwca: Andrzej Nawrot (tel.504 383 989) oraz Jacek Dyczak (tel.603 700 940).... więcej

Wyniki II etapu zawodów o tytuł Mistrza Koła 2018 - wyniki końcowe.

Aktualności | 2018-05-03 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

W dniu 22 kwietnia odbył sie drugi i zarazem ostatni etap Spławikowych Mistrzostw Koła Górecznik. Jego Wyniki decydowały o kolejności zajętych miejsc w końcowej klasyfikacji naszych Mistrzostw. Miejscem sportowej rywalizacji był zbiornik Gołuchów. Na starcie stanęło 14 seniorów oraz jeden junior. Wyniki mozna uznać za bardzo dobre - wszyscy połowili i mogli pochwalić się wynikiem punktowym. Najlepszy tego dnia okazał się Jan Sobczak, doskonale wpisując się swoją taktyką w specyfike łowiska. Łowiąc na odległościówkę na 25 metrze od brzegu ...... więcej

ZAPROSZENIE na II etap zawodów o tytuł Mistrza Koła 2018

Aktualności | 2018-04-15 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Zarząd Koła Ostrów Górecznik zaprasza wszystkich członków na II etap zawodów o tytuł Spławikowego Mistrza Koła za rok 2018, który odbędzie się w dniu 22.04.2018r. na zbiorniku w Gołuchowie. Zbiórka zawodników o godzinie 7 00 przy stanicy wędkarskiej koła PZW Gołuchów (tama). Program minutowy oraz zasady rywalizacji zostaną podane uczestnikom zwodów na odprawie sędziowskiej. Prawo startu mają tylko zgłoszeni wcześniej zawodnicy. Zgłoszenia przyjmują do dnia 20.04.2018 roku (piątek) koledzy: Andrzej Nawrot - ...... więcej

Wyniki I etapu zawodów o tytuł Mistrza Koła 2018

Fotorelacja z pierwszego etapu naszych zawodów. Startowało ogółem 21 zawodników w tym jeden junior. ... więcej

ZAPROSZENIE na I etap zawodów o tytuł Mistrza Koła 2018

Aktualności | 2018-03-31 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Zarząd Koła Ostrów Górecznik zaprasza wszystkich członków na I etap zawodów o tytuł Spławikowego Mistrza Koła za rok 2018, który odbędzie się w dniu 08.04.2018r. na zbiorniku Piaski Szczygliczka. Zbiórka zawodników o godzinie 7 00 na ,,małym parkingu" przy ul. Limanowskiego. Program minutowy oraz zasady rywalizacji zostaną podane uczestnikom zwodów na odprawie sędziowskiej. Prawo startu mają tylko zgłoszeni wcześniej zawodnicy. Zgłoszenia przyjmują do dnia 06.04.2018 roku (piątek) koledzy: Andrzej Nawrot - tel: 504 383 ...... więcej

Życzenia Wielkanocne

Aktualności | 2018-03-27 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Zdrowych Wesołych Świąt Smacznego Jajka oraz obfitego Dyngusa życzy: Zarząd Koła Ostrów "GÓRECZNIK"... więcej

Terminarz imprez 2018

Aktualności | 2018-01-19 | Publikujący: Koło PZW Ostrów Górecznik

Terminarz imprez sportowych na 2018 rok Koło nr 23 ,,GÓRECZNIK'' Ostrów Wielkopolski Mistrzostwa Koła - spławik: 1. 08.04.2018r. I etap Piaski2. 22.04.2018r. II etap Gołuchów Mistrzostwa Koła - spinning: 1. 19.08.2018r. Spinningowe Mistrzostwa Koła Zbiornik Szałe Pozostałe zawody spławikowe: 1. 02.06.2018r. ,,Zawody Rodzinne'' Górecznik2. 01.07.2018r. Puchar Koła Górecznik3. 29.07.2018r. Puchar Prezesa Koła Górecznik4. 12.08.2018r. II zawody ,,Sumik Górecznika" Górecznik5. 07.10.2018r. IX zawody ...... więcej

Relacja z Zebrania Sprawozdawczego

W dniu 14 stycznia tego roku odbyło się zebranie sprawozdawcze członków naszego koła. Uczestnicy spotkali się w przestronnych wnętrzach restauracji Górecznik. Na miejscu stawił się w większości trzon naszego koła, stali bywalcy zebrań oraz imprez sportowych. Zebranie rozpoczęliśmy z małym czasowym poślizgiem czekając na spóźnionych kolegów. Prezes Koła Krzysztof Twardowski powitał wszystkich zebranych oraz dokonał uroczystego otwarcia spotkania. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć o zmarłych kolegach. W następnej kolejności dokonaliśmy wyboru ...... więcej