Międzygminne Koło
http://www.pzw.org.pl/251

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów gruntowych "Brzana Sanu - 2010"

W dniu 10 października 2010 roku o godzinie 7:30 nad brzegiem Sanu w miejscowości CHOŁOWICE stawiło się 38 zawodników reprezentujących 9 kół wędkarskich. Zawody gruntowe "BRZANA SANU - 2010" rozpoczęto o godzinie 8:30 i trwały 5 godzin. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: OPEN oraz Brzana Sanu.

Podczas zawodów złowiono jedynie tylko jedną Brzanę, a dokonał tego reprezentant Koła PZW "BRZANA" z Krasiczyna kolega JÓZEF SOBOL, wskazanie wagi pokazało 1240 gramów. Kolega Józef Sobol zwyciężył w dwóch kategoriach i zebrał podwójne trofeum i nagrody, GRATULUJEMY.

Drugie miejsce zajął kolega ANDRZEJ RUSIN  z Koła "Kolejarz", trzecie kolega DOMINIK MICHALSKI z Koła" Brzana" z Krasiczyna. Czwarte miejsce ex aequo kolega DARIUSZ PIERÓG z Koła Miejskiego w Dynowie i kolega ZBIGNIEW KORYTKO z Koła "Brzana" z Krasiczyna, szóste miejsce zajął kolega PIOPTR SZKARPECKI z Koła WIAR z Przemyśla.

Zawody rozgrywane były w początkowych godzinach rywalizacji w dużej mgle, później zaś rozgrzewało zawodników słońce.

Po zawodach zaproszono wszystkich zawodników i kibiców na kiełbasę i kaszankę z grilla z dodatkiem zasmażanej kapusty po "Krasiczyńsku" przygotowanej przez długoletniego kucharza i sympatyka Koła "BRZANA",  "prezesową" panią Joannę Kazienko.

Zdjęcia