Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Jak zostać królem śmieci i siedzieć wśród nich

Nasza komórka SSR złożona z pasjonatów i działaczy w minioną sobotę udała się w piękne miejsce. Rzeka Kłodnica i Kanał Gliwicki przez bardzo krótki fragment płynie tam razem zaraz po ujściu z jeziora.

Już podczas dojazdu nad obraną miejscówkę na nasz widok dwójka „wędkarzy" na wszelki wypadek w pośpiechu zaczęła się oddalać... twierdząc, że „szukają miejsca".
I tu się zaczęło: ilość śmieci była zatrważająca!!!! Upychane wszędzie m.in. w zarośla, krzaki i trzcinowisko. Ogrom butelek po wysokoprocentowych trunkach skłania ku myślom: mają panowie problem!! AA..le to nie nasza sprawa!!!! Praca została wykonana sprawnie i szybko. Kontener na śmieci został zapełniony, więc można "syfić od nowa"!

Przypominamy swoje śmieci TRZEBA ze sobą zabrać, a w promieniu 5-ciu metrów należy wysprzątać zajmowane stanowisko. Śmieci świadczą o śmieciarzach: brak kultury i wychowania, szacunku dla innych ludzi i przyrody. Najbardziej zaskakując jest to, że najwidoczniej PRZYJEMNIE jest siedzieć w brudzie!!!! DRAMAT!!!!  

SSR Powiatu Kędzierzyńsko - Kozielskiego

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Bogdan Data dodania: 20 dni temu Oceń: 0 + / -

  Ktoś musi posprzątać brzegi łowisk po wędkarzach, jeżeli nie robią tego sami wędkarze po zakończeniu łowienia. W tej konkretnej sytuacji wypadło że to koledzy z SSR posprzątali. Wędkarze muszą sobie zdać sprawę że jak nie będą sprzątać po sobie to będą mogli sobie pomarzyć o łowieniu ryb, ponieważ zostanie cofnięte okręgowi pozwolenie wodno-prawne i będzie po sprawie. Sprawa trafiła na Komisję Ochrony Wód, po zwróceniu uwagi nam przez pracowników PGW. Trzeba było szybko działać. Jak nie będziemy szanować przyrody i pracy innych to możemy stracić możliwość wędkowania na rzekach bo nam cofną pozwolenia. Nic nie jest dane na zawsze.

 • Wołowiec Janusz Data dodania: 21 dni temu Oceń: 0 + / -

  szunaj66

  .......karać z całą surowością każdego bez wyjątku....to nie straż ma dbać o porządek nad wodą dlatego jeżeli wędkarze nie poczuwają się do dbania o własne miejsce spędzania czasu to nic nie pozostaje jak tylko kara i to możliwie najsurowsza....

 • Bogdan Data dodania: 21 dni temu Oceń: 0 + / -

  Brawo Panowie, wielkie dzięki za posprzątanie brzegów naszych łowisk. Gdzie nie pojadę widok taki jak na zdjęciach jest porażający, wędkarze śmiecą na potęgę i wracają do śmietnika łowić ryby. Oni rzeczywiście nie potrafią funkcjonować jak na łowisku jest czysto. Szacunek dla waszej pracy! Darz Woda!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Na skróty

Ilość odwiedzin