Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

E-ZEZWOLENIE

Zezwolenia elektroniczne Okręgu PZW Kraków - ezezwolenie.pzwkrakow.plInstrukcja opłacania składek członkowskich i składek okręgowych w systemie  elektronicznym E - Zezwolenia wędkarskie Okręgu PZW w Krakowie

Szczegółowa instrukcja:

1. Wpisz wszystkie swoje dane do Formularza na pierwszej stronie systemu, oraz zaznacz że zapoznałeś się z Regulaminem systemu.

2. Jeżeli nie wniosłeś żadnych składek w 2020 r należy w pierwszej kolejności opłacić składkę członkowską wówczas należy w polu „Członkostwo w PZW” wybrać opcję „Członek PZW”, a następnie wypełniać po kolei dalsze pola Formularza.

3. W polu „Okręg PZW” należy wybrać Okręg PZW w Krakowie i bezwzględnie Koło PZW do którego się należało w 2019 r. Nie wolno w tym systemie wpłacać składek członkowskich na inny Okręg PZW niż Okręg PZW Kraków.

4. W polu Składka za zezwolenie wybrać „Roczne - Składki członkowskie”, a następnie wybrać właściwą składkę członkowską.
Jeśli nie byłeś dotychczas członkiem PZW (lub miałeś przerwę w członkostwie) i zapisujesz się do PZW należy wybrać opcję z „wpisowym”.

5. Po uzupełnieniu wszystkich pól Formularza należy kliknąć na dole strony zielony przycisk i przejść do potwierdzenia danych. Po potwierdzeniu danych system przeniesie nas do strony PayU gdzie należy przy pomocy przelewu online lub karty płatniczej opłacić składkę.

6. Po dokonaniu płatności kliknąć przycisk powrotu do systemu (sklepu), gdzie będzie dostępny przycisk pobrania dokumentu elektronicznego –opłaconej składki członkowskiej.
POBIERZ DOKUMENT i zapisz na telefonie lub wydrukuj.

7. Jeśli jednocześnie chcemy opłacić składkę okręgową i otrzymać zezwolenie na połów ryb, to należy ponownie wypełnić dane Formularza, przy czym tym razem zamiast „Składki członkowskiej” należy wybrać Roczne-Składki okręgowe i zaznaczyć odpowiednią „Składkę okręgową” w zależności gdzie chcemy wędkować.

Dodatkowe informacje: Potwierdzeniem wniesienia składki okręgowej w powyższym wypadku (zamiast wklejenia znaczków do legitymacji) jest zabezpieczony kodem QR wydruk z systemu e-zezwolenia, przy czym podczas połowu na wodach naszego Okręgu zamiast wydruku wystarczy przy kontroli okazać dokument np. na ekranie smartfona.

Możliwość wnoszenia składek członkowskich dotyczy jedynie wędkarzy należących do Okręgu PZW Kraków, oraz osób które chcą wstąpić do PZW, a także tych którzy chcą zapisać się do jednego z Kół naszego Okręgu.

Jeżeli ktoś zamierza zmienić przynależność do koła należy udać się do macierzystego koła i przenieść ewidencję wędkarską (kartotekę) do nowo wybranego koła.

Wędkarze innych okręgów mający wykupioną składkę członkowską swojego okręgu kupują wyłącznie odpowiednią składkę okręgową.

Wędkarze niezrzeszeni w PZW oraz obcokrajowcy w polu członkostwo w PZW wybierają opcję „Niezrzeszony” i wybierają odpowiednią opłatę.  

 

Informacja: przez system elektronicznych zezwoleń Okręgu PZW Kraków można dokonać opłat TYLKO na wody naszego Okręgu. 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin