Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków komunikat nr1

Komunikaty | 2018-05-17 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

 

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków komunikat nr1

Sekcja Spławikowa OKS Kraków informuje, że Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków w kategorii seniorów, kobiet, U-15, U-20 i U-25 odbędą się 2 czerwca (I tura) i 3 czerwca (II tura) 2018 r. na Łowisku Sportowym Podgórki Tynieckie. Zbiórka uczestników w dniu zawodów o godz. 7:00. Prawo startu w Mistrzostwach Okręgu mają: ubiegłoroczny Mistrz Okręgu, tegoroczni mistrzowie kół Krakowskich, członkowie Krakowskich Klubów Sportowych, oraz członkowie innych Klubów sportowych którzy są członkami Okręgu PZW Kraków. Zawody są eliminacjami do Spławikowych Mistrzostw Polski.

Uczestników zawodów do 18 lat obowiązuje pisemna zgoda prawnego opiekuna, dołączona do zgłoszenia oraz obecność opiekuna w czasie trwania zawodów.

Startowe płatne w pierwszym dniu zawodów wynosi 60 zł. Z opłaty startowej zwolnieni są zawodnicy w kategorii U-15 i U-20.

Zawodnik zgłoszony, a nie biorący udziału w zawodach będzie obciążony kosztami startowymi.

Zgłoszenia do dnia 24 maja 2018 r. tel. 666 032 386 najlepiej w formie SMS podając nazwisko, imię i kategorię wiekową.

Najlepsi zawodnicy oprócz pucharu, medalu i dyplomu zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów.

Sektory, w których będą łowić poszczególne kategorie wiekowe wraz z programem zawodów oraz listą sponsorów zostanie opublikowana w Komunikacie nr 2.

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin