Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Manifestacja przeciwko powstaniu małych elektrowni wodnych

Komunikaty | 2009-10-28 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Dnia 05.11.2009. o godz 12:00 Rynku Głównym w Krakowie pod pomnikiem Adama Mickiewicza odbędzie się manifestacja przeciwko powstaniu małych elektrowni wodnych.
Manifestacja ma charakter ogólnopolski, będzie organizowana w większości miast wojewódzkich.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • danadd Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Do rej2: jak do tej pory to mam jedynie problem ze zrozumieniem Twojego bełkotu poniżej.
  Oczywiście, że chodziło mi o duże rzeki żeglowne. Niestety tacy ludzie jak Wy blokujecie dokładnie WSZYSTKO, co mogłoby w znacznym stopniu uchronić nasze środowisko od degradacji, również regulację i skanalizowanie rzek (nie mylić z melioracją), o czym napisałam poniżej.
  Zero dialogu, kompromisu czy rozważań ma temat korzyści i strat, po prostu wszystko na NIE. Uważam, że nikt nie powoduje większych strat dla środowiska niż "pseudo-zieloni".
  Przecież MEW to ekoenergia!

  A tak a propos to oprócz auta, posiadam również łódź, którą przemierzam rzekami tysiące kilometrów rocznie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Wiem o czym mówię człowieku, bo widziałam znacznie więcej niż Ty i wiem co potrafią uczynić tacy ludzie jak Ty...

 • serir Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Denadd napisz coś jeszcze, proszę. Bo tak mocno skrótowo podszedłeś do tematu. Ale bardzo ciekawie. Możesz rozwinąć? Myślę, że i kolega rej2 też poczyta cię z przyjemnością. Nie daj się prosić. Bo nie bardzo zakumałem ten fragment - 1 barka = 50 TIR-ów, ale myślę, że to dosyć śmiała koncepcja.

 • Rej Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • danadd Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Jesteście żałośni!
  Jeszcze raz powtarzam 1 barka = 50 TIR-ów. Czy do kogoś to dociera?
  Nie zastanawialiście się nad deficytem wody w naszym kraju?
  Nie zastanowiliście się, jaką głupotą jest obciążać nasze środowisko rozjeżdżającymi nas TIR-ami, zamiast umożliwić przejazd barkom?
  Bez budowy śluz nie mamy szans tego zrealizować!

  W końcu trzeba zorganizować manifestację, żebyście Wy z tymi pustymi głowami przesiedli się w końcu do bryczek, zamiast wozić swoje cztery litery w autach, które tak zanieczyszczają środowisko. Kiedy zrozumiecie, że na temat ochrony środowiska trzeba spojrzeć globalnie! Zacznijcie w końcu od siebie i pokażcie najpierw na co Was stać!

 • serir Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Powinna to być manifestacja przeciwko :draństwu, głupocie, złodziejstwu i kombinatorstwu. Jeżeli tych cech w działaniach ludzi realizujących powstawanie elektrowni nie będzie, to MEWy nie zniszczą środowiska. A wręcz przeciwnie- będą miały swój mały wkład w ochronę Natury.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin