Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Umowa z dzierżawcą obwodu rybackiego Raba nr 2, Panem Józefem Jeleńskim na rok 2013.

Komunikaty | 2013-02-08 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Errata !!!

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krakowie informuje o zawarciu umowy z dzierżawcą obwodu rybackiego Raba nr 2, Panem Józefem Jeleńskim. Na mocy umowy wędkarze będący członkami  Okręgu PZW Kraków i posiadający zezwolenie pełne na połów ryb w wodach użytkowanych przez Okręg Kraków w 2013r, są uprawnieni do wędkowania na w/w obwodzie rzeki Raby na następujących zasadach:

1.Odcinek pierwszy

a) rzeka Raba od ujścia potoku Lubieńka do wąskiego (górnego) mostu w Stróży (około 10 km koryta rzeki Raby),

b) potok Krzczonówka, od połączenia potoku Skomielnianka z potokiem Łętówka w miejscowości Tokarnia do ujścia do rzeki Raby (około 8 km potoku, największego dopływu rzeki Raby w obwodzie).

Wędkowanie dozwolone po odebraniu dodatkowego zezwolenia na obwód rzeki Raba 2 w siedzibie Okręgu PZW Kraków lub Zajeździe Rekliniec - Zarabie Myślenice.

 

2.Odcinek drugi dla łowiących klenie na owoce, w okresie od 15 maja do 15 września zaczynający się na Rabie od wąskiego mostu w Stróży i kończący się dolnym jazem w Myślenicach.

Wędkowanie dozwolone po odebraniu specjalnego zezwolenia, które ma być  przypięte do ubioru,  wydawanego wyłącznie  przez użytkownika rybackiego, a rozprowadzane przez koło PZW Myślenice (5 szt. dziennie) oraz Zajazd Rekliniec - Zarabie Myślenice (10 szt. dziennie).

Szczegółowe informacje łowiska na stronie internetowej www.jot-raba.az.pl.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • stan24 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

    Dawniej Zarząd Okręgu nie akceptował poczynań tego Pana.Odebrał nam wody.Teraz mu pomagamy.Dlaczego nie podaje się dokładnych kwot jakie płacimy a może to my dostajemy jakąś kasę za to że ktoś chce tam jeszcze łowić.Czy były przeprowadzone jakieś badania co dało dla polepszenia ilości ryb natym odcinku po przekazaniu w użytkowanie temu panu.Jak się to opłaca temu panu przez tyle lat to dlaczego nie opłaca się PZW KRAKÓW.

  • stan24 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    Ile nas kosztuje ta przyjemność jako okręg?Czy ten pan wpadł w kłopoty i ktoś mu od jakiegoś czasu pomaga finansowo?Może lepiej dbać o swoje wody.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin