Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zarybienie Linem

Komunikaty | 2013-04-24 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

W piątek 26.04.2013 odbędzie się zarybienie linem kroczkiem na zb. Brzegi 3 i Przylasek Rusiecki zb. 1,2,3,7,9,12,13,14. Rozpoczęcie około godziny 8:00 na zb. Brzegi.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Mariusz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  kilkadziesiąt zdechłych linów na 1 ,rozmawiałem z wędkarzem i widziałem jakie poranione linki łowił ,ciekawe czy ktoś to posprząta bo już zaczynają śmierdzieć. Pytanie jeszcze kto doglądał zarybienia że tyle padło,a wiele poranionych

 • kuchar1906 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Moim zdaniem powinno się zarybiać przede wszystkim rybami które mają szanse same rozmnażać się w danym zbiorniku, dlatego zarybianie linem wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem.

 • Kluba Maciej Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  klubus007

  Niech się kolega nie obrazi, ale gdyby zarybienia miały być robione pod dyktando propozycji wędkarzy, to mielibyśmy w okręgu niemałe zamieszanie. Mam gorącą prośbę - proszę skierować pismo (może być mailem) na adres okręgu (najlepiej do Komisji Zarybieniowej) z pytaniami, "dlaczego" oraz propozycjami "aby"...
  Co do amura - jego zbawienny wpływ na środowisko wodne jest, delikatnie rzecz ujmując, przereklamowany. Cała Polska nim, zapewniam Kolegę, nie zarybia. Łączę serdeczności, M. Kluba.

 • stan24 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  A co z Bagrami i Podgórkami Tynieckimi?Dlaczego nie zarybia się dolnych odcinków Rudawy Wilgi ,Prądnika.
  Cała Polska zarybia AMUREM rybą waleczną i żywiącą się roślinnością wodną i nikt go nie uważa za szkodnika i gatunek obcy.Nasze wody są tak zarośnięte że przydał by się naturalny pomocnik zamiast stosowanych przez wędkarzy tzw. grabi.Proponuję 60% karpia 30% AMURA i 10%okonia.
  Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin