Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zarybienie narybkiem obsadowym węgorza

Komunikaty | 2013-07-09 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

W dniu 11 lipca 2013 odbędzie się zarybienie narybkiem obsadowym węgorza obwodów: Dłubnia nr 1, Wisła nr 2 i Wisła nr 3 oraz zbiorników Przylasek Rusiecki (1,2,3,7,9,12,13,14), Brzegi 3 i Bagry. Materiał zarybieniowy po-chodzi z importu i zostanie dowieziony pod „Dom Wędkarza” między godzinš 8:00 a 10:00, następnie rozwieziony po obwodach i zbiornikach.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Kluba Maciej Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  klubus007

  A zatem skąd wniosek, że zarybienie było? Bo kolega jak zawsze - nie zadzwoni, nie zapyta, ale w komentarzach napisze, I znów nie jako pytanie, ale stwierdzenie. Nie było żadnego zarybienia przeprowadzanego przez PZW do dnia wczorajszego, na 100%. A z propozycjami, zwłaszcza dotyczącymi zarybień, proszę się zwrócić pod właściwy adres, we właściwej formie. Już chyba gdzieś zwracałem Koledze uwagę, że nie ma co liczyć na odpowiedzi osób odpowiedzialnych, w komentarzach na stronie internetowej. Napisanie maila, listu, czy wykonanie telefonu, ani nie boli, ani nie ruinuje. Polecam i łącze serdeczności.

 • stan24 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Kto zarybiał bagry karpiem kroczkiem .Nie było żadnego komunikatu.

 • stan24 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Witam.
  Jakie ilości zostały wpuszczone na wymienione zbiorniki.Każdy osobno i jaki był koszt tego zarybiania.Dlaczego nie zarybia się zbiornika Bagry i Brzegi Amurem i Sandaczem zamiast pstrągiem tęczowym.Może inni wędkarze chcieliby się wypowiedzieć na temat zarybień naszych zbiorników.To my płacimy na te zarybiania i powinniśmy
  wiedzieć dokładnie co i kiedy zostało wpuszczone ,jakie ilości i ile to kosztowało.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin