Spektakularny sukces Krakowskich Spinningistów

Aktualności | 2013-09-09 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Kraków 09.09.2013

Spektakularnym sukcesem krakowskich zawodników zakończyły się zmagania w zawodach eliminacyjnych do Spinningowego GP Polski 2014. Na ostatnich zawodach organizowanych przez okręg PZW Częstochowa na zbiorniku Poraj indywidualnie trzy pierwsze miejsca padły „łupem" zawodników reprezentujących WKS Kraków. Pierwsze miejsce zajął kolega Artur Budziński, drugie Stanisław Samek a na najniższym stopniu podium uplasował się Józef Bularz. Kategorie drużynową wygrała drużyna  WKS Kraków w składzie Stanisław Samek i Józefa Bularz. Drugie miejsce także dla Krakowa i drużyny w obsadzie Artur Budziński i Jarosław Kozłowski. Końcową klasyfikację zawodów eliminacyjnych wygrał Artur Budziński a tuż za jego plecami zameldował się Józef Bularz. Stanisław Samek zajął wysokie siódme miejsce a Jarek Kozłowski ostatecznie ukończył zmagania na piętnastym miejscu. Cała czwórka startująca we wszystkich trzech zawodach zapewniła sobie w ten sposób awans do Spinningowego GP Polski w 2014.

WIELKIE GRATULACJE!!! i powodzenia na najwyższym stopniu rozgrywek.