11.10.2020 odbyły się zawody na jeziorze Dąbie

Aktualności | 2020-10-28 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

Relacja z zawodów klubowych na jeziorze Dąbie w dniu 11.10.2020 I. miejsce Krzysztof Domagalski II. miejsce Katarzyna Woźniczka III. miejsce Kamil Walczak Zawody klubowe odbyły się równocześnie z zawodami koła nr 10 Zastal. ... więcej

II miejsce w GPO 2020 Temów z łodzi

Aktualności | 2020-10-08 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

Miło nam poinformować, że koledzy z klubu:Matuła Włodzimierz i Krzysztof Domagalski zajeli drugie miejsce wSpinningowe GPO Teamów z łodzi na 2020 r. Gratulujemy drugiego miejsca w okręgu.... więcej

Wyjazd na Targi Rybomania Poznań

Aktualności | 2020-02-16 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

Osoby chętne na wspólny wyjazd 8 marca do Pozania na Targi Wędkarskie mogą kontaktować się z Prezesem tel. 783 489 076... więcej

Walne zebranie 2020

Aktualności | 2020-01-30 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

W dniu 11 stycznia w pubie "Janosik" odbyło się walne zebranie wraz z poczęstunkiem. W trakcie zebrania zostały wręczone puchary dla najlepszych zawodników w Grand Prix WKS Spinrock Cigacie za rok 2019. Nasi lajepsi zawodnicy w roku 2019: 1. Władysław Relich 2. Marek Walczak 3. Włodzimierz Matuła... więcej

Klasyfikacje Grand Prix klubu SPINROCK za rok 2018

Aktualności | 2019-02-06 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

1. Miejsce- Włodzimierz Matuła 2. Miejsce- Krzysztof Domagalski 3. Miejsce- Grzegorz Wożniczka Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym sezonie!... więcej

Walne Zebranie Klubu Spinrock.

Aktualności | 2018-12-27 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

W sobotę 5 stycznia 2019 o godzinie 18.00 w Sulechowie w Pub-ie Janosik odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu Spinrock. Proszę o potwierdzenie do Grześka chęci udziału w zebraniu. ... więcej

V Klubowe Zawody j. Giełd 26.08.2018

Aktualności | 2018-10-04 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

W ostatnich tegorocznych kluboych zawodach na j. Giełd w niedziele 26 sierpnia wystartowało 11 zawodników. Zwyciężył Grzegorz Woźniczka przed Bogdanem Makowieckim i Michałem Motylewskim. Rybę zawodów złowił Grzesiek i był to szczupak 65 cm.... więcej

Spinrock IV Teamem w Polsce.

Aktualności | 2018-10-02 | Publikujący: WKS SPINROCK Cigacice

W dniach 27-30.09.2018 na jZalewie Zegrzyńskim w miejscowości Serock rozegrane zostały III Teamowe Mistrzostwa Polski w wedkarstwie spinningowym. W zawodach startowało 96 drużyn. Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Grzegorz Woźniczka i Krzysztof Domagalski zajmując czwarte miejsce w Polsce. Trochę mniej szczęścia miał Jacek Stachuła i Sebastian Towpik którzy zajęli miejsce trzecie- lecz od końca. szczegóły:http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/23102/pliki/iii_mistrzostwa_polski_teamow_w_wedkarstwie_spinningowym___all.pdf... więcej

Zakończenie Sezonu- Odra Brody 23.09.2018

23 września na Odrze w Brodach odbyły się ostatnie tegoroczne zawody z cyklu Grand Prix Okręgu Zielonogórskiego. Wystartowało w nich 27 seniorów i 3 juniorów. Wśród seniorów najlepiej z naszych spisał się Grzegorz Woźniczka wygrywając zawody. Władysław relich był 8. Krzysztof Domagalski 19, Włodzimierz Matuła 20, Wśród juniorów Kamił Walczak zajął drugie miejsce.... więcej

Team ze Spinrocka II wicemistrzem Okręgu Teamów z łodzi.

Jacek Nowotnik i Bogdan Makowiecki po trzech turach zajęli 3 miejsce i Mistrzostwachh Okręgu Teamów z łodzi. W mistrzostwach startowało 16 drużyn. Kolejne miejsca naszych zawodników. Jacek Stachuła i Marek Czuba 8. Jerzy Łaboński i Grzegorz Woźniczka 9. Michał Motylewski i Marcin Mazurek 13. Krzysztof Domagalski i Włodzimierz Matuła 14. Jan Krasnowski i Władysław Relich 15.... więcej