Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 1
Liczba zdjęć: 16
28.04.2018r. kanał Władzimirów. Juniorzy- I miejsce Miłosz Rybacki-1260g, II Mateusz Kamyszek-675g III Oliwer Budziński, Kobiety I miejsce Halina Jóźwiak II Lidia Czech. Seniorzy I miejsce Józef Falkowski 1575g, II Henryk Stelmasik-1480, III Eugeniusz Wojtczak- 1305g. IV Jarosław Falkowski-1130g. V Andrzej Nowakowski -955g, VI Leszek Szalbierz- 935g, VII Jarosław Świtalski-810g, VIII Czesław Cieślak- 745g, IX Jan Kamyszek-730g, X Arkadiusz Jóźwiak-725g.
Liczba zdjęć: 1
Liczba zdjęć: 7
Liczba zdjęć: 1
Liczba zdjęć: 6
Liczba zdjęć: 30
W kawiarni "Jaskółka" członkowie Koła PZW nr 46 w Kazimierzu Biskupim dokonali podsumowania minionego roku.Obecnych było 35 osób. W rodzinnej atmosferze przedstawiono sprawozdania: z działalności koła, finansowe oraz komisji rewizyjnej. W głosowaniu jawnym udzielono absolutorium dla zarządu koła. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla: wójta gminy Jana Sikorskiego, prezesa honorowego Edwarda Krzywdzińskiego, kol. Henryka Stelmasika, Jana Kamyszka, Łukasza Wiśniewskiego oraz sponsorów z firm BALSAX, HARISON, STIL, JAXON. Na zakończenie przedstawiono budżet i plan działalności koła na 2018 rok. Każdy z uczestników otrzymał także zestawienie tegorocznych festynów wędkarskich. Nie brakowało podziękowań oraz pysznego jedzenia. Warto zaznaczyć, że wiele potraw, które zaserwowano na stołach przygotowali członkowie koła (JANEK, S. ZBYSZEK, HALINA I AREK, LESZEK I LIDKA, GRZEGORZ, JANEK K. MICHAŁ).Do zobaczenia na zawodach, ahoj!
Liczba zdjęć: 11
Prezes naszego koła został zaproszony na uroczystości 11 Listopada
Liczba zdjęć: 74
WSZYSCY UCZESTNICY PRZYNOSZĄ NAGRODĘ, KTÓRA TRAFIA DO PULI ZWYCIĘŻCÓW. W/G ZAJĘTYCH MIEJSC WYBÓR NAGRÓD. Placki drożdżowe na zawodach wędkarskich?Tak, w kole 46 Kazimierz Biskupi wszystko jest możliwe. Trzy blachy upiekły Panie wędkujące na wolnej amerykańce. Konkurs (nagroda od prezersa koła) na najbliższe określenie ilości wejść na naszą stronę PZW (ponad 60 tysięcy) wygrała pani Bożena Kamyszek. Ponad 30 uczestników festynu, razem z gośćmi z innych kół . Myślę, że kolejny festyn wpisujemy do kalendarza działalności. Wszyscy uczestnicy festynu byli sponsorami, w puli znalazły się między innymi: pianka pur z kartą tel. za 30 zł, super zestaw kosmetyków samochodowych, a kol. Gienek W. dał od siebie do puli nagród wędkę, kołowrotek i torbę wedkarską za około 150 zł. Wieklie dzięki. WYNIKI: JUNIORZY I miejsce Kamyszek Mateusz 1250g, II Borkowska Martyna 575g, III Jóźwiak Norbert . KOBIETY: I Miejsce Kamyszek Bożena 505, II Jóżwiak Halina 500. Seniorzy: I Miejsce Kamyszek Jan 1815, II Wojtczak Eugeniusz 1260, III Adamczyk Włodzimierz -1230, Największa ryba złapana prze Wojtczaka Eugeniusza- 660g. okoń.
Liczba zdjęć: 18
Czternastu ludzi zrobiło coś, co myślałem, że jest nie do wykonania przez 9 godzin. Dziękuję im bardzo serdecznie. JANKI, EDKI, WOJTKI,JÓZIE, WŁODKI, GRZESIE,GIENKI, ARKI, ZBYSZKI, SŁAWKI i RADKI to ta ekipa, nie do podrobienia. Dziękuje Panu Wójtowi Janowi za przydział płytek, dziekuje Panu Prezesowi Kelmowi, za pomoc sprzętową i kawał dobrej roboty, Radek jesteś naszym przyjacielem. Pan Jacek z tartaku dał kołki, łaty - dzięki. Jestem Bardzo szczęśliwy. W czasie prac zrodził się pomysł zorganizowania festynu wędkarskiego nazwanego "wolna amerykanka" polegającego na dowolnej metodzie wędkowania oraz na tym, że każdy uczestnik przynosi nagrodę do wspólnej puli nagród. Na zakończenie w kolejności zajętych miejsc wybierane są nagrody z puli. Ustalono termin festynu 14.10.2017r. kanał Władzimirów.