Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Polecane galerie

Liczba zdjęć: 8
Liczba zdjęć: 11
Prezes naszego koła został zaproszony na uroczystości 11 Listopada
Liczba zdjęć: 74
WSZYSCY UCZESTNICY PRZYNOSZĄ NAGRODĘ, KTÓRA TRAFIA DO PULI ZWYCIĘŻCÓW. W/G ZAJĘTYCH MIEJSC WYBÓR NAGRÓD. Placki drożdżowe na zawodach wędkarskich?Tak, w kole 46 Kazimierz Biskupi wszystko jest możliwe. Trzy blachy upiekły Panie wędkujące na wolnej amerykańce. Konkurs (nagroda od prezersa koła) na najbliższe określenie ilości wejść na naszą stronę PZW (ponad 60 tysięcy) wygrała pani Bożena Kamyszek. Ponad 30 uczestników festynu, razem z gośćmi z innych kół . Myślę, że kolejny festyn wpisujemy do kalendarza działalności. Wszyscy uczestnicy festynu byli sponsorami, w puli znalazły się między innymi: pianka pur z kartą tel. za 30 zł, super zestaw kosmetyków samochodowych, a kol. Gienek W. dał od siebie do puli nagród wędkę, kołowrotek i torbę wedkarską za około 150 zł. Wieklie dzięki. WYNIKI: JUNIORZY I miejsce Kamyszek Mateusz 1250g, II Borkowska Martyna 575g, III Jóźwiak Norbert . KOBIETY: I Miejsce Kamyszek Bożena 505, II Jóżwiak Halina 500. Seniorzy: I Miejsce Kamyszek Jan 1815, II Wojtczak Eugeniusz 1260, III Adamczyk Włodzimierz -1230, Największa ryba złapana prze Wojtczaka Eugeniusza- 660g. okoń.
Liczba zdjęć: 18
Czternastu ludzi zrobiło coś, co myślałem, że jest nie do wykonania przez 9 godzin. Dziękuję im bardzo serdecznie. JANKI, EDKI, WOJTKI,JÓZIE, WŁODKI, GRZESIE,GIENKI, ARKI, ZBYSZKI, SŁAWKI i RADKI to ta ekipa, nie do podrobienia. Dziękuje Panu Wójtowi Janowi za przydział płytek, dziekuje Panu Prezesowi Kelmowi, za pomoc sprzętową i kawał dobrej roboty, Radek jesteś naszym przyjacielem. Pan Jacek z tartaku dał kołki, łaty - dzięki. Jestem Bardzo szczęśliwy. W czasie prac zrodził się pomysł zorganizowania festynu wędkarskiego nazwanego "wolna amerykanka" polegającego na dowolnej metodzie wędkowania oraz na tym, że każdy uczestnik przynosi nagrodę do wspólnej puli nagród. Na zakończenie w kolejności zajętych miejsc wybierane są nagrody z puli. Ustalono termin festynu 14.10.2017r. kanał Władzimirów.
Liczba zdjęć: 55
Rozpoczęliśmy wielka robotę. Wykonujemy 5 kompletów stołów z podwójnymi ławkami po odu stronach, które nasze koło będzie montować na parkingu przy kanale Władzimirów. Będzie możliwość spożycia posiłku przez 40-50 osób jednorazowo.
Liczba zdjęć: 27
Liczba zdjęć: 11
http://hostuje.net/file.php?id=469356422256802bee02adde067aee58 Link do pobrania w którym znajduje się prezentacja z zebrania sprawozdawczego, miłego oglądania. Po otworzeniu linku, na dole kliknąć "Pobierz Plik".
Liczba zdjęć: 9
Liczba zdjęć: 9
Liczba zdjęć: 6
I. Adamczyk Włodzimierz 7880g. II. Urbaniak Łukasz 4920g. III. Szalbierz Leszek 2360g. Kobiety I. Czech Lidia 1270g. Juniorzy I. Kamyszek Mateusz 750g.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin