Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 26
1 oraz 8 czerwca 2014 r. odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Siedlisko. Ze względu na rekordową frekwencję, zostały one rozegrane w czterech kategoriach wiekowych. Do zawodów przystąpiła 88-osobowa grupa osób. To kolejny rekord. Zmagania młodych wędkarzy odbyły się dzięki dużemu zaangażowaniu zarządu koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Siedlisku oraz lokalnym sponsorom. To dzięki nim każde dziecko otrzymało puchar i nagrody: sprzęt sportowy i rekreacyjny, dzięki któremu będą mogli aktywnie spędzać czas. Mamy nadzieję, że uczestnicy zachowają miłe wspomnienia, a rodzinne wyprawy na ryby staną się tradycją nie tylko w Dniu Dziecka.
Liczba zdjęć: 10
Liczba zdjęć: 5
Prezentujemy zdjęcia nawiązujące do tradycji naszego koła. Tym razem w starych galeriach odkryliśmy zdjęcia z zawodów wędkarskich dla dzieci z 2008 r.
Liczba zdjęć: 23
7 czerwca 2015 r. odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci. 73 zawodników zostało podzielonych na cztery grupy wiekowe. Najmłodsi uczestnicy liczyli 3 lata, natomiast najstarsi 13 lat. W imprezie wzięło udział około 150 osób z terenu gminy Siedlisko, ponieważ każdy młody wędkarz przyszedł na zawody przynajmniej z jednym rodzicem. Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na wręczenie medali oraz wspaniałych nagród i oczywiście wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku. Pomimo że aura nie była szczególnie przychylna, nie odstraszyło to najmłodszych pasjonatów wędkarstwa.