Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nowa wiata Wapna Jordanowo

Aktualności | 2015-07-14 | Publikujący: Koło PZW Świebodzin nr 5

Prace społeczne członków naszego koła

prace stolarskie

Witam serdecznie,

  W dniu 13.07.2015 kilku członków naszego koła nr 5 w Świebodzinie zaangażowało się w prace społeczne przy budowie nowej wiaty na zbiorniku Wapna w Jordanowie. Nasi koledzy wspólnie z kolegami z koła nr 1 włożyli ogrom pracy aby podnosić atrakcyjność naszych pobliskich wód. 

  Zakończyliśmy pierwszy etap budowy czyli rusztowanie. W środę 15.07.2015 planowane jest położenie blach dachowych i zakonserwowania drewna. Pocieszające jest to , że na ochotnika zgłosiło się więcej czlonków naszego koła niż koła nr 1. Nie mniej jednak naszym kolegom również należą się serdeczne podziękowania za ciężką pracę. Wspaniałą fachowością popisał się Pan Marian Pluta, który był kierownikiem budowy i koordynował doskonale wszystkie działania. Każdy bez dyskusji wykonywał jego polecenia. 

  Atmosfera była istnie piknikowa, ponieważ było sporo śmiechu. Sam pierwszy raz uczestniczyłem w takich pracach związanych z życiem koła wedkarskiego i powiem Wam, że mam wielką satysfakcję z tego, że praca wszystkich zaangażowanych jest namacalna. Pewnie każdy ma poczucie, że to co osiągneliśmy razem ma wartość dodaną z której kożystać może każdy spędzający czas nad tym zbiornikiem. Pozwolę sobie dodać że wartość człowieka określa się nie po tym kim jest ale po tym ile daje od siebie ;)

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy mimo swoich licznych obowiązków w domu znaleźli czas na wspólną pracę na rzecz wędkarstwa.

 

Pozdrawiam

Tekst: Piotr Korytek

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.