Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Akcja społeczna - Wapna Jordanowo

Aktualności | 2016-02-27 | Publikujący: Koło PZW Świebodzin nr 5

Nowe kładki - większy komfort łowienia

   W dniu 27.02.2016 nasi koledzy z koła PZW nr 1 w Świebodzinie zorganizowali akcję społeczną mającą na celu regenerację kładek wędkarskich na zbiorniku Wapna w Jordanowie. Doceniając ich ogromny nakład pracy jaki włożyli w utrzymanie doskonałego stanu łowiska pragneliśmy im się odwdzięczyć i pomóc w tym szlachetnym czynie. Na zbiórkę stawili się członkowie koła nr 1 oraz nr 5 i wspólnie wykonali kawałek dobrej pracy w odnowieniu kilku stanowisk wędkarskich po to, aby w tym sezonie poprawić maksymalnie bezpieczeństwo wszystkich wędkarzy, którzy będą korzystali z dóbr tego łowiska.

   Cała akcja odbyła się w naprawdę przyjacielskiej atmosferze i była bardziej świetnie spędzonym czasem niż jakimś nudnym obowiązkiem. Całości sprzyjała piękna, słoneczna pogoda, a na koniec gospodarze staneli na wysokości zadania uraczając wszystkich obecnych przepyszną grochóweczką, jaką nie powstydziła by się Magda Gesler ;) .

Dlatego pragniemy serdecznie podziękować kolegom z koła nr 1 za mile spędzony czas oraz pyszną grochóweczkę, a najbardziej dziękujemy za wytrwałość i efektywne bezinteresowne działanie na rzecz utrzymania w nienagannym stanie łowiska Wapna w Jordanowie. Nie wiele jest takich lowisk a na pewno nie wiele kół ma takie silne zaparcie i zamiłowanie do przyrody. 

 

Dziękujemy !!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.