Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Temat: różne

Tu możesz wyrażać swoje opinie na tematy różne, pamiętając jednak by nie obrażać, nie szkalować, zachowując kulturę słowa.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • mariusz801 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  Czy płoć ma wymiar ochronny na zb. Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim?

 • Śliwiński Grzegorz Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  W nocy 5/6 sierpnia w miejscowości Rogów Opolski skradziono mojemu Koledze trzy wędki karpiowe Shimano Alivio 3,60; wyrzut 3lb z kołowrotkami Shimano Baitruner 6000, z wolnym biegiem, oraz siatkę zieloną dł. 3m, z prostokątnymi mosiężnymi wzmocnieniami na łączeniu segmentów oraz świetą latarkę firmy Berner 2x led w kolorze granatowym. Za informację która doprowadzi do odzyskania sprzętu i ujęcia złodzieja nagroda.

 • fatamorgana50 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Witam Sprawa dotyczy łowiska Dębowa na którym w ciągu roku odbywają się kilka razy zawody karpiowe .Dla wędkarza amatora łowiącego rekreacyjnie łowisko jest nie dostępne w długie łykendy począwszy od maja do jesieni.Składki opłacamy jak wszyscy czemu mamy ograniczony dostęp do tego zbiornika . poza tym wysypywane są tam tony zanęty co powoduje że po takich zawodach można zapomnieć o łowieniu bo ryba z pewnością ma dość jedzenia po 200 m od brzegu .Według mnie wędkarstwo to już nie rekreacja Tylko interes .Pozdrawiam

 • Morcinek Szymon Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam, co zrobić by być na liście członków koła Azoty na tej stronie ?

 • jacekjak Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  jacekjak

  proszę zmienić tematy forum na bardziej uniwersalne, uproszczone i niekierunkowe, bo nikt nie chce wyrażać ukierunkowanych odpowiedzi (tematy różne nie oznaczają swojego zdania w sprawie, którego nie da się określić odnośnie wybranego tematu) - stąd brak konwersji w poszczególnych tematach forum.