Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

Znaczki już do nabycia w naszym Kole.

Składki | 2014-12-22 | Publikujący: Koło PZW nr 39 Okoń Strzelin

          Koło PZW "Okoń" w Strzelinie ma przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych opłatami za wędkowanie, że w sklepie wędkarskim Bass przy ul. Pocztowej 1, można już nabyć znaczki na rok 2015. 


Opłaty dla Członków PZW wyglądają następująco:

-normalna: 209 zł,

-ulgowa: 104 zł,

-członek uczestnik (młodzież do 16 lat): 38 zł.


         Przy okazji przypominamy, iż młodzież do lat 14 jest zwolniona z posiadania karty wędkarskiej, przy czym wędkować może jedynie w towarzystwie osoby uprawnionej do opieki posiadającej kartę wędkarską. Cytat z RAPR: "5.  Członek PZW do 14 lat ma prawo wędkować z następującymi ograniczeniami: wramach własnego łowiska, zgodnie z limitem ilościowym i wagowym, wyłącznie pod nadzorem osoby uprawnionej do opieki." Oznacza to że członek uczestnik PZW ma prawo wędkować na dwie wędki przy metodzie gruntowej i/lub spławikowej, oraz na jedną przy metodach spinningowej i muchowej, nie wykluczając z wędkowania swojego opiekuna.

      Szczegółowe informacje nt. "Uprawnienia młodzieży do lat 14-stu na wodach PZW" znajdziecie w Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb oraz w sklepie wędkarskim Bass przy ul. Pocztowej 1 w Strzelinie.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin