Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja ze spotkania z młodzieżą. Grunt.

   W dniu 13.03.2019 po raz kolejny Młodzieżowi Instruktorzy Wędkarstwa z Koła Wędkarskiego Okoń w Strzelinie przeprowadzili szkolenie dla najmłodszych adeptów wędkarstwa. Tematem spotkania była metoda gruntowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Młodzieżowy Instruktor Wędkarstwa Piotr Stojowski objaśnił, jakich należy używać wędek i kołowrotków, czym się one charakteryzują i w jaki sposób należy dobierać przynęty wędkarskie. Dzieci zobaczyły, czym się charakteryzują kołowrotki do łowienia na grunt i jak używać tzw. wolny bieg. Zademonstrowano najmłodszym jak łowić na „methodę”, sposób połowu, który przybył do nas z Anglii. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, na które Instruktorzy starali się odpowiadać w sposób zrozumiały dla najmłodszych. Po krótkiej przerwie, podczas której najmłodsi otrzymali drobny poczęstunek Piotr Stojowski pokazał dzieciom, jaką funkcję spełnia siatka PVA i jak się rozpuszcza w wodzie wraz z zanętą. Prezes Koła pokazał jak założyć we właściwy sposób kulki proteinowe oraz jak zakłada się dumbelsy.

   Instruktorzy oczywiście poinstruowali dzieci, jak należy zachowywać się nad wodą i jak obchodzić się ze złowionymi rybami. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników spotkania otrzymał drobny upominek od Koła Okoń.

   Kolejne spotkanie zaplanowano na dzień 07.04.2019 w Ośrodku Wypoczynkowym w Białym Kościele, zbiórka o godz. 14:00. Tematem będzie wędkarstwo spinningowe.

   Zarząd Koła ma przyjemność zaprosić wszystkich członków Okręgu Wrocław na zawody organizowane w roku 2019. Terminarz na stronie Koła Okoń. Zapisy w Sklepie Wędkarskim Bass ul. Pocztowa 1 lub pod numerami tel. 509-874-867 lub 881-019-443.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin