Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Michał Nowak i Mateusz Rydzek spławikowymi Mistrzami Koła Okoń w swoich kategoriach wiekowych.

   W dniu 27.04.2019 na górnym stawie w Białym Kościele Koło PZW "Okoń" ze Strzelina, przeprowadziło pierwsze w tym roku otwarte dla wszystkich wędkarzy spławikowe zawody wędkarskie. W zawodach udział wzięło 42 uczestników w tym 12 dzieci. Głównym celem tych zawodów było wyłonienie najlepszych wędkarzy z kategorii junior i senior, którzy będą nas reprezentować na zawodach okręgowych a jak szczęście im dopisze to później na Mistrzostwach Polski.

   Najlepszymi zawodnikami z naszego Koła okazali się, w kategorii junior Mateusz Rydzek a w kategorii senior Michał Nowak. Ogólna klasyfikacja wyglądała w następujący sposób:


1. Kategoria senior:
I miejsce Tworożyński Marcin-Koło Łagiewniki
II miejsce Nowak Michał-Koło Okoń
III miejsce Siwerski Michał - Koło Astra


2. Kategoria junior:


I miejsce Rydzek Mateusz-Koło Okoń
II miejsce Kłocko Kacper-Koło Okoń
III miejsce Hanczel Jakub-Koło Okoń


   Podczas wręczania pucharów i nagród rzeczowych wszyscy uczestnicy zostali bardzo pozytywnie zaskoczeni zachowaniem Kacpra Kłocko (lat 9). Odbierając nagrodę w postaci wędki, za zdobycie drugiego miejsca zwrócił się do wydającego nagrody kolegi Piotra Stojowskiego, aby w jego imieniu przekazać wędkę dla juniora, który złowił najmniej ryb. Wszyscy uczestnicy zawodów oniemieli ze zdziwienia, że w tak młodym wieku stać dziecko na taki gest. Zebrani wędkarze podziękowali Kacprowi gromkimi brawami a obdarowaną osobą okazała się Natalia Zabłocka.
Po wręczeniu nagród wszyscy zostali poczęstowani pysznymi kiełbaskami i karczkiem z grilla, który jak zawsze przygotował prezes Koła Andrzej Król.
   Zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Koło Okoń. Harmonogram wszystkich zawodów na naszej stronie Okoń Strzelin.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin