Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z drugiej tury spławikowych zawodów. Biały Kościół 18.05.2019.

   W dniu 18.05.2019 Koło Okoń zorganizowało II turę zawodów spławikowych zaliczanych do Gran Prix Koła. Na starcie pojawiło się 35 zawodników, z czego dziewięciu to juniorzy. Cieszy nas fakt, że coraz częściej i liczniej odwiedzają nas wędkarze z innych kół. Między innymi byli wędkarze z koła Astra z Wrocławia, ze Świdnicy, Wałbrzycha, Łagiewnik oraz z koła nr 21 ze Strzelina.

   Przy wyjątkowo pięknej pogodzie zawodnicy przystąpili do czterogodzinnej rywalizacji. Podczas zawodów wędkarze łowili głównie leszczyki, krąpie, płotki oraz kilka karpików. Po zakończeniu zawodów i podsumowaniu wyników przez komisję sędziowską najlepszy wynik wśród juniorów miał Jakub Kuropatnicki 4,17 kg, drugi był Bartosz Goszczyński 2,36 kg a trzeci Jakub Hanczel 1,31 kg. Wśród seniorów wygrał kolega ze Świdnicy Opaliński Ireneusz z imponującym wynikiem 13,33 kg, drugi Marek Radke z Koła Okoń, łowiąc 6,78 kg natomiast na trzecim miejscu, uplasował się Michał Siwerski z koła Astra Wrocław. Łącznie w zawodach złowionych zostało 84,66 kg ryb, które w świetnej kondycji wróciły do wody.

   Po odczytaniu wyników i wręczeniu nagród prezes kola poczęstował wszystkich kiełbaskami i karczkiem z grilla.

   Zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się dla dzieci w dniu 01.06.2019, a dla dorosłych w Mietkowie i będą to zawody spinningowe z łódek. Więcej informacji w sklepie wędkarskim Bass przy ul. Pocztowej 1 lub pod numerami tel. 509-874-867, 881-019-443.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • michnik1 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    Witam, jak wygląda tabela po 2 turach??