Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z zawodów z okazji dnia dziecka. Biały Kościół 2019.

   W dniu 01.06.2019 Koło Okoń po raz kolejny z okazji Dnia Dziecka zorganizowało zawody wędkarskie dla najmłodszych wędkarzy z naszych okolic. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 37 wędkarzy w przedziale wiekowym 7-15 lat. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych do lat 10 i od 11 do 15.

   Przy pięknej słonecznej pogodzie o godzinie 9:00 rozpoczęto rywalizację. Dzieciom zaliczane były wszystkie ryby, które skrupulatnie liczyli sędziowie sektorowi. Po trzygodzinnej rywalizacji w kategorii do lat 10 zwycięzcom okazał się Krzysztof Chacko lat 9 łowiąc 54 ryby, druga była Zuzanna Król z 44 rybkami a na trzecim miejscu uplasował się Filip Węglarz z wynikiem 35 ryb. W kategorii 10-15 lat zwyciężył Jakub Hanczel łowiąc 30 ryb, drugi był Błażej Król, łowiąc 26 rybek a trzecie miejsce z 24 rybkami zajął Kuba Kasica. Łącznie dzieci w zawodach złowiły 558 ryb, które w świetnej kondycji wróciły do wody.

   Oczywiście po wyczerpującej rywalizacji na dzieci czekała ciepła i pyszna pizza oraz napoje chłodzące. Po wręczeniu nagród najlepszym zawodnikom nagrodzono też pozostałych uczestników zawodów drobnymi upominkami. Następnie przystąpiono do losowania nagród niespodzianek ufundowanych przez firmę Jaxon, Dragon, Panią Burmistrz MiG Strzelin oraz Sklep Wędkarski Bass.
   Zapraszamy najmłodszych do lat 16 na Obóz Wędkarski, który odbędzie się w dniach 02-04.08 w Zdzieszowicach woj. opolskie. Wyjazd jest bezpłatny, zapewniamy przejazd, nocleg, wyżywienie i opiekę. Więcej szczegółów w Sklepie Wędkarskim Bass ul. Pocztowa 1.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin