Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2016. Relacja.

                Sobota 4.06.2016 r. była dniem, który Zarząd Koła PZW nr 39 „Okoń” w Strzelinie postanowił przeznaczyć w 100-stu procentach dla dzieci. W postaci trzygodzinnej rywalizacji rozegrano zawody z okazji Dnia Dziecka. Liczba zgłoszonych dzieci, a mianowicie 21 chłopców i dziewcząt, pozwoliła podzielić rywalizację na dwie kategorie wiekowe. Po krótkiej odprawie oraz losowaniu stanowisk podczas, którego każdy dostał paczkę z łakociami wszyscy rozeszli się na stanowiska. Ryby brały od początku, lecz jednemu zawodnikowi udało się na początku wypracować dużą przewagę. Tym zawodnikiem był uczestnik kategorii do lat 11-stu Oskar Nicpoń, który utrzymując przewagę do końca zawodów wygrał w swojej kategorii, wyprzedzając drugą Malwinę Nicpoń i trzeciego Artura Janasa. W kategorii 12-16 lat zwycięzca miał cięższe zadanie, ponieważ początek zawodów nie dawał nadziei na dobry wynik, jednak na godzinę przed końcem po małej korekcie zestawu udało się ostatecznie uzyskać świetny wynik i wygrać w swojej kategorii. Mowa tu o Pawle Kowalskim, który wyprzedził drugiego Patryka Lechowicza i trzeciego Mikołaja Przewdzieckiego.

                Po ciepłym posiłku i wręczeniu nagród najlepszym, organizatorzy nagrodzili wszystkich pozostałych uczestników upominkami i medalami za uczestnictwo. Gdy już każde dziecko miało pełne ręce kol. Piotr Stojowski zaprosił wszystkich uczestników na lody ufundowane przez Olę i Tomka Nowaków. Dziękujemy sponsorom zawodów: pani Burmistrz UMiG Strzelin, Firmie Jaxon, Firmie Harison oraz panu Adamowi Kowalskiemu za pomoc w organizacji zawodów.

                Korzystając z okazji zapraszamy chętne dzieci do zapisów na trzydniowy Obóz Wędkarski do Zdzieszowic woj. opolskie. Wyjazd 01.07.2016 (piątek), powrót 03.07.2016 (niedziela). Zapisy w sklepie Wędkarskim Bass ul. Pocztowa 1 lub pod numerami tel. 881-019443, 509-874-867. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!!!

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin