Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Relacja z II tury spinningowego GPx 2016 naszego Koła

    W sobotę 9. lipca spotkaliśmy się na stanicy wędkarskiej PZW w Borzygniewie, aby rozegrać drugą turę GPx naszego Koła w dyscyplinie spinningowej. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały wędkarzom na tym niebezpiecznym zbiorniku jakim jest Jezioro Mietkowskie, ponieważ wiał wiatr który wzmagał się z każdą godziną coraz bardziej. Mimo tego na starcie stawiło się dwunastu zawodników, a w tym trzech juniorów. Po odprawie wszystkie jednostki wypłynęły na jezioro, by o 7.00 rozpocząć rywalizację. Niestety ryby nie chciały „gryźć” zawodniczych przynęt i po siedmiu godzinach łowienia ostatecznie sześciu zawodników zgłosiło łącznie osiem ryb. Po powrocie na stanicę podliczono punkty, każdy z zawodników wzmocnił się ciepłym posiłkiem i po wręczeniu nagród zakończono drugą z trzech tur GPx naszego Koła.

    Te trudne zawody wygrał nasz junior Kacper Musieliński, łowiąc jedynego bolenia zawodów. Wyprzedził tym samym drugą Ewę Statkiewicz i trzeciego Piotra Stojowskiego, którzy zawody zakończyli zaliczając po dwa okonie.

    Już dziś zapraszamy wszystkich na drugą turę spławikowego GPx Koła Okoń, która odbędzie się 30.07 na kanale rzeki Odry w Oławie. Zapisy i wszelkie informacje dotyczące np.  miejsca, dokładnego czasu odnośnie zawodów w Oławie u kol. Witolda Regieca pod numerem tel. 503 107 100.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin