Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ROZPOCZĘCIE SPRZEDAŻY ZNAKÓW PZW na 2015 rok

INFORMACJA DLA WĘDKARZY DEKLARUJĄCYCH WSTĄPIENIE DO NOWEGO KOŁA WĘDKARSKIEGO W KOSZALINIE "ROKOSOWO - JEDLINY"

Od dnia 21 grudnia można dokonywać opłat wędkarskich na 2015 rok w sklepie -hurtowni wędkarskiej "DARKO" w Koszalinie przy ul. Mieszka I nr 13 .

W 2015 roku – opłata na zawody organizowane tylko dla członków koła wynosi 15 zł, dla kobiet i młodzieży zł 8. Natomiast w zawodach otwartych organizowanych przez koło „Jedliny – Rokosowo”, gdzie wpisowe będzie większe, członkowie koła uiszczają tylko 50%, jednak nie mniej niż 20 złotych.

KOŁO „ROKOSOWO – JEDLINY” w 2015 roku OD NOWO WSTĘPUJĄCYCH NIE POBIERA WPISOWEGO oraz OPŁATY EGZAMINACYJNEJ (zyskujesz 70 zł).

OPŁAT MOŻNA DOKONAĆ W SKLEPIE - HURTOWNI WĘDKARSKIEJ „DARKO” W KOSZALINIE ul. Mieszka I 13 – tel. (94)341-54-27 lub w miejscu pracy skarbnika koła (budynek -ZWIĄZKOWIEC) kol. Krzysztofa Domini (lub na każde umówienie z nim spotkanie) – tel. 784-587-160                            

INFORMACJE, WYNIKI, OGŁOSZENIA, ZDJĘCIA, GALERIE, REGULAMINY, PRZEPISY – na stronie klubu www.jurmen.com.pl i stronie internetowej koła http://www.pzw.org.pl/3383/

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

    To się Wam członek trafi współczuję naprawdę, ciekawe dlaczego boi się tak Rosnowa, a może raczej ludzi... Wcześniej występował ten delikwent pod pseudonimem "lechu" oby to nie było koło które zbiera wszystko co popadnie nawet takiego "kameleona". A co do powstania koła to dobry pomysł, życzę powodzenia i trzymam kciuki.

  • Lechoński Michał - Leszek Data dodania: 5 lat temu Oceń: -3 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin