Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Razem dla Turawy

Aktualności | 2018-03-06 | Publikujący: Inwestycje i remonty

W sobotę 3 marca poranek przywitał nas chłodno, około -14 stopni co nie zachęcało nawet do wyjścia z domu. Ziemia zamarznięta na pół metra nie wróżyła łatwej pracy, wręcz mogła zaprzepaścić cały plan. Jednak zbliżająca się odwilż, nie pozwalała już czekać.
Zadanie polegało na wzmocnieniu półwyspu ochronnego. Wiedziałem, ile pracy przed nami!
Mój niepokój minął, gdy zobaczyłem, ile osób przybyło z pomocą oraz gdy udało się przebić przez zmarzlinę. Później już ciepło zapewniała atmosfera prac i zaangażowanie przeszło 25 osób, którzy przyjechali z różnych krańców naszego regionu.
Jestem ogromnie wdzięczny za Wasz zapał i kawał dobrze wykonanej pracy. Widziałem, jak sprawnie i zawzięcie działacie! Myślę, że z taką ekipą można robić rzeczy wielkie! Nie ze wszystkimi miałem okazje się pożegnać.


Wielkie, wspaniałe „Dzięki" dla przedstawicieli kół:
Dąbrowa,
Komprachcice,
Opole Garnizon,
Azoty Kędzierzyn - Koźle,
Ozimek,
Niemodlin,
Tułowice,
Kluczbork,
Opole Elektrownia,
Opole nr 2,
Gogolin,
Popielów
oraz wszystkim osobom niezrzeszonym, którzy nas wspierali.


Dziękuję:
- Adrianowi i przyjaciołom za przygotowanie posiłku i słodkości;
- Pani Agnieszce, kierownikowi ośrodka za napoje i udostępnienie pomieszczenia,
- restauracji „Rucola" w Zawadzie, która już kolejny raz wspiera nas swoimi przysmakami,
- firmie "Rudatom" Dariusz Sznotala,
- wszystkim, którzy wsparli nas sprzętem i swoim doświadczeniem oraz Bogdanowi Partyka i Jarkowi Gawrylin za ogrom czasu włożony w przygotowania i wiele przebytych kilometrów,
Zakup materiału sfinansowano ze środków okręgu, przyznanych przez komisje gospodarczą.
Ogromnie cieszy fakt zaangażowania tak wielu osób, niekoniecznie korzystających z naszego ośrodka w Turawie, nad który gorąco zapraszamy. Warto podkreślić, że wspólne dobro jednoczy ludzi z całego okręgu ponad podziałami i przynależnościami.

Tomasz Idzikowski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Bogdan Data dodania: 2 lata temu Oceń: 3 + / -

    Rybaczówka wraca do życia, do funkcji jaką powinna pełnić dla wędkarzy. Dziękuję dla Kolegów Wędkarzy i ich rodzin za ogrom pracy włożonej w tym dniu. Dzięki sprawnej organizacji prac i frekwencji udało nam się zrobić umocnienie w jeden dzień. Podziękowania należą się Zarządowi Okręgu, Dyrektorowi Biura Okręgu Jakubowi Roszukowi i Tomaszowi Idzikowskiemu. Kolega Tomek praktycznie to zorganizował i zabezpieczył materiał. Pamiętajmy że Rybaczówka jest dla wszystkich wędkarzy i zapraszamy do korzystania z niej w każdym sezonie. Pozdrawiam.