Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Federowe zawody o mistrzostwo Koła

Aktualności | 2019-05-06 | Publikujący: Koło PZW KOLEJARZ

Dnia 31.03.2019r zbiornik Nielisz

Zarząd Koła PZW KOLEJARZ w Zamościu zaprasza członków koła na federowe mistrzostwa Koła,które odbędą się dnia 31.03.2019r na zbiorniku Nielisz w miejscowości Nawóz.Zawody te wyłonią mistrza Koła w dyscyplinie federowej, oraz wyłonią reprezentację Koła na maraton wędkarski organizowany przez Koło Roztocze. Zawodnicy chcący startować w maratonie proszeni są przy zgłoszeniu na zawody podawać trzyosobowe drużyny.Będzie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna - wyłaniająca mistrza Koła, oraz drużynowa  wyłaniająca - drużyny, które będą reprezentowały nasze Koło na maratonie. Zbiórka zawodników dnia 31 marca na stanicy wędkarskiej nad zbiornikiem Nielisz w miejscowości Nawóz o godzinie 06.00. Losowanie stanowisk i odprawa. Zawody zostaną rozegrane w jednej pięciogodzinnej turze;

pierwszy sygnał - na 90 minut (06.30) przed rozpoczęciem zawodów. Zawodnik w ciągu 15 minut po pierwszym sygnale wnosi sprzęt i zanęty na stanowisko po tym czasie dodatkowy sprzęt może być dostarczony zawodnikowi wyłącznie za pośrednictwem sędziego do chwili wydania sygnału do nęcenia (trzeci sygnał)

drugi sygnał - na 5 minut przed rozpoczęciem kontroli zanęt i przynęt.

trzeci sygnał - na 10 minutprzed rozpoczęciem zawodów, po którymzawodnik może rozpocząć nęcenie zanętą tylko za pomocą koszyka zanętowego (bez zamocowanego przyponu z haczykiem).Inna forma nęcenia jest zabroniona.

czwarty sygnał - oznacza rozpoczęcie zawodów - po tym sygnale zawodnik rozpoczyna łowienie.

piąty sygnał - oznacza że do zakończenia zawodów zostało 5 minut.

szusty sygnał - oznacza zakończenie zawodów.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.

Zgłoszenia zawodników prosimy kierować do sklepu wędkarskiego przy ul Lazurowej 4 lub pod nr telefonu ; 504 052 883. Odpłatność za zawody 0 zł. Zarząd Koła zapewnia napoje i wyżywienie oraz dobrą zabawę.

Serdecznie zapraszamy Zarząd Koła PZW KOLEJARZ w Zamościu

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Dąbrowski igor Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    igor7777777

    Zgłoszenia do 28.03.2019 g 15.00