Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki zawodów podlodowych "I PUCHAR KOŁA PZW WERBKOWICE 2018"

Aktualności | 2018-03-06 | Publikujący: Koło PZW Werbkowice

Dnia 04.03.2018 r. Koło PZW Werbkowice zorganizowało otwarte zawody podlodowe. Dzięki przychylności władz Koła PZW Józefów mogliśmy zorganizować zawody na 2-uch zbiornikach w Józefowie.

 Mimo mroźnego poranka na starcie stawiło się 32 osoby, co jest bardzo dobrym wynikiem i doskonałym prognostykiem na przyszłość. Z rana zawodnicy mogli się trochę rozgrzać gorącymi napojami tj. kawą i herbatą. Po krótkiej odprawie rozpoczęła się pierwsza 2-u godzinna tura, która miała się zakończyć o 10.15. Po starcie zawodnicy zaczęli łowić płotki sporadycznie trafiał się okoń, było też kilka obcinek szczupaka. Po zakończeniu tury i pierwszym ważeniu okazało się, że wyniki na pierwszym zbiorniku są dużo lepsze niż na drugim. Na pierwszym zbiorniku brała trochę większa płotka, a na drugim płotka była bardzo mała, ale niektórzy z zawodników potrafili znaleźć i tą trochę większą, co dało im prowadzenie w sektorze. Po ważeniu nastąpiła krótka przerwa na regeneracje sił pokrzepienie się ciepłymi napojami i rozprostowanie nóg. O godzinie 11.20 rozpoczęła się druga tura gdzie zawodnicy zamienili się sektorami. Po sygnale zawodnicy rozpoczęli wierceni otworów i połów ryb. Znowu brała przeważnie płotka, sporadycznie trafiał się okoń i inne gatunki ryb. Po 2-uch godzinach zakończyły się zmagania na obydwu zbiornikach, wszyscy udali się pod Stanice w celu zważenia ryb. Po sprawnym ważeniu zawodnicy udali się pod wiatę gdzie przy rozpalonym ognisku mogli upiec sobie kiełbasę i przy okazji się ogrzać. W tym czasie trwało podliczanie wyników, okazało się, że ryba dopisała i było, co zliczać. Po podliczeniu punktów okazało się, że najlepiej poradzili sobie 

1. Duda Dariusz, 2. Chwedun Artur, 3. Tetlak Grzegorz. ,

 Wszystkie wyniki w załączniku. Następnie zostały rozdane nagrody pierwszej dziesiątce zawodów i także nie zapomnieliśmy o nagrodach dla 2-uch juniorów, którzy także dzielnie rywalizowali z resztą zawodników. Serdeczne podziękowania dla Dariusza Zgnilca z firmy Konger za ufundowanie części nagród. Po części oficjalnej nastąpił czas na pstryknięcie kilku pamiątkowych zdjęć i zakończenie zawodów. Bardzo się cieszymy z tak dużej ilości uczestników i mamy nadzieję, że uda się zorganizować następne edycje tych zawodów.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, a także fundatorowi nagród firmie Konger. Do zobaczenia w przyszłym roku, jeżeli tylko pogoda na to pozwoli.  

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • naklicki kuba Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Fajna impreza byla oby w przyszlym roku tez sie udalo cos z organizowac.