Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wykaz władz i organów oraz komisji ZO PZW

Zarząd Okręgu

 

  1. Maciej Wojtecki - Prezes Zarządu                    
  2. Józef Opala - Wiceprezes Zarządu ds.  Zagosp. i Ochrony Wód
  3. Andrzej Szczurtek - Wiceprezes ds. Sportu i Młodzieży
  4. Jerzy Kuligowski - Skarbnik Zarządu
  5. Marek Dziadczyk - Sekretarz Zarządu
  6. Stanisław Bańczyk - Członek Prezydium
  7. Grzegorz Cieniewski - Członek Prezydium
  8. Stefan Fuz - Członek Prezydium
  9. Andrzej Gnoiński - Członek Prezydium
  10. Wojciech Wilanowski - Członek Prezydium
  11. Janusz Andrzejewski - Członek Zarządu
  12. Piotr Dobrowolski - Członek Zarządu
  13. Edward Cieciura - Członek Zarządu
  14. Wojciech Góralczyk - Członek Zarządu
  15. Grzegorz Górski - Członek Zarządu
  16. Grzegorz Grałek - Członek Zarządu
  17. Daniel Krzywkowski - Członek Zarządu
  18. Piotr Marcinowski - Członek Zarządu
  19. Andrzej Nowak - Członek Zarządu
  20. Janusz Roksela - Członek Zarządu
  21. Grzegorz Zywert - Członek Zarządu

 

Rzecznik Dyscyplinarny

 

  1. Piotr Chruściel

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna

 

  1. Albert Amróżkiewicz - Przewodniczący OKR
  2. Sławomir Ryś - Z-ca Przewodniczącego OKR
  3. Tadeusz Woźniak - Sekretarz OKR
  4. Marek Bąkowicz - Członek OKR
  5. Jerzy Stępień - Członek OKR

 

Okręgowy Sąd Koleżeński

 

  1. Włodzimierz Sień - Przewodniczący OSK
  2. Kazimierz Alama - Z-ca Przewodniczącego OSK
  3. Andrzej Turek - Sekretarz OSK
  4. Ryszard Kacprzak - Członek OSK
  5. Jarosław Kowalski - Członek OSK
  6. Andrzej Walaszkiewicz - Członek OSK
  7. Piotr Wiedeński - Członek OSK

 

Okręgowa Komisja Zagospodarowania i Ochrony Wód

 

  1. Józef Opala - Przewodniczący                          
  2. Grzegorz Cieniewski - Z-ca Przewodniczącego
  3. Aleksander Góralczyk - Sekretarz
  4. Stefan Fuz - Członek 
  5. Grzegorz Zywert - Członek                
  6. Andrzej Nowak - Członek     
  7. Robert Habryn - Członek 

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy

 

1. Andrzej Szczurtek - Przewodniczący 

2. Zbigniew Biniek -

3. Tomasz Maciński - Sekretarz

4. Włodzimierz Bańczyk - Członek

5. Piotr Dobrowolski - Członek

6. Grzegorz Grałek - Członek

7. Sylwester Stasiczka - Członek

8. Górski Grzegorz - Członek

9. Mirosław Kozłowski - Członek 

10. Piotr Marcinowski - Członek

11. Wojciech Wilanowski - Członek

 

 

Okręgowa Rada ds. Młodzieży

 

  1. Sylwester Stasiczka - Przewodniczący                         
  2. Daniel Krzywkowski - Członek 
  3. Grzegorz Nowański - Członek 
  4. Paweł Szczurtek - Członek 
  5. Piotr Karaś - Członek 
  6. Tomasz Porczyk - Członek 

 

Okręgowa Komisja Współzawodnictwa

 

  1. Andrzej Gnoiński -               
  2. Janusz Andrzejewski - Członek 
  3. Daniel Krzywkowski - Członek                        
  4. Stanisław Bańczyk - Członek  
  5. Edward Cieciura - Członek
  6. Jan Rodziewicz -       

    

Okręgowa Komisja Odznaki

                      

  1. Maciej Wojtecki
  2. Marek Dziadczyk                     
  3. Andrzej Gnoiński                      
  4. Daniel Krzywkowski                             
  5. Jerzy Kuligowski          
  6. Andrzej Szczurtek                    

 

Kolegium Sędziowskie

 

  1. Mirosław Kozłowski - Przewodniczący          
  2. Józef Liwiński - Z-ca Przewodniczącego
  3. Sylwester Stasiczka - Sekretarz
  4. Andrzej Gnoiński -
  5. Grzegorz Górski - Członek
  6. Grzegorz Grałek - Członek

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin