Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Terminarz zawodów 2017 r. OKS i ORM

 

Terminarz zawodów  w dyscyplinach wędkatskich    organizowanychprzez Okręgowy Kapitanat Sportowy na                  rok 2017

 

 

 

 

                                            Dyscyplina Podlodowa

Indywidualne Podlodowe Mistrzostwa Okręgu

I-tura  Zbiornik Bugaj *                        21.01 2017r.    godz.8.00             II-tura Zbiornik Bugaj *                       22.01 2017r.    godz.8.00

*rezerwowy termin 04-05.02.2017r.

 

                             Dyscyplina Spławikowa

Indywidualne Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kat. seniorów – kobiet – U25

I-tura   Zalew Sulejowski Stara Wieś     02.04.2017r.  godz. 8.00

II-tura  Zbiornik Bugaj                         30.04.2017r.  godz. 8.00

III-tura Zbiornik Słok                           04.06 2017r.  godz. 8.00

Indywidualne Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Weteranów  55+

I-tura    Zbiornik Kotliny                   06.05.2017r.   godz.8.00                  II-tura   Zbiornik Kotliny                   07.05.2017r.   godz.8.00     

Spławikowe Zawody Władz Statutowych

Zbiornik Szczerców                            03.09. 2017 r. godz.8.00

Spławikowe Zawody Społecznej Straży Rybackiej

Zbiornik Drzewica                               17.09.2017 r. godz.8.00

II Puchar Burmistrza Drzewicy

Zbiornik Drzewica                               10.09. 2017 r. godz.8.00

 Zawody Ogólnopolskie organizowane przez Okręg przyznane przez GKS

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GPX Polski o „Puchar Bełchatowa”

Zbiornik Słok                             19–21.05.2017 r.

XXX Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Polski

 Zalew Sulejowski                       05-08.10.2017r.

                                            Dyscyplina Feederowa

Gruntowe (Feeder) Mistrzostwa Okręgu

I-tura Zalew Sulejowski Stara Wieś        09.04. 2017r. godz.8.00

II-tura Zbiornik Drzewica                       11.06.2017r. godz.8.00

 

                             Dyscyplina Spinningowa

Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów

I tura  Zalew Sulejowski   Barkowice Mokre     27.08.2017 r. godz.6.00

II-tura Zalew Sulejowski   Tresta                      23.09 .2017r.  godz.6.00

III-tura Zalew Sulejowski   Tresta                     24.09.2017r.  godz.6.00

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów

I-tura  Zalew Sulejowski   Barkowice Mokre      24.06 .2017 r. godz.6.00                    II-tura Zalew Sulejowski   Barkowice Mokre      25.06 .2017 r. godz.6.00

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Parami

Zalew Sulejowski    Barkowice Mokre                22.10.2017 r. godz.7.00

 

                                            Uwaga:

Na wszystkie zawody obowiązuje opłata startowa wysokości 40,- zł od zawodnika za każdą turę. Zgłoszenie wraz z opłatą startową za wszystkie tury z góry (dotyczy zawodów wieloturowych) należy wnieść na 7 dni przed każdymi zawodami do Biura Okręgu.Wpłaty  wniesione po terminie nie zostaną uzwględnione.

Terminarz zawodów okręgowych w dyscyplinach wędkarskich organizowanych przez Okręgową Radę ds. Młodzieży na rok 2017

 

Dyscyplina Spławikowa

Indywidualne Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kat.U-15,U-20

I-tura   Zbiornik Kodrąb                     01.04.2017 r.    godz.8.00               II-tura  Zbiornik  Bugaj                     29.04. 2017r.     godz.8.00               III-tura Zbiornik  Słok                       03.06. 2017r.     godz.8.00                         

Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa Okręgu Piotrków Tryb. Kat. U-15.U-20

Zbiornik Bugaj                                   22.04. 2017r.   godz. 8.00

 Zawody Spławikowe o Puchar Kapitana Sportowego kat.U-15,U-20

Zbiornik Szczerców                    03.05 2017r. godz. 8.00

 

 Zawody Spławikowe o Puchar Rady ds. Młodzieży kat.U-15,U-20

Zbiornik  Przedbórz               02.09 2017r. godz. 8.00  

 Zawody Spławikowe o Puchar Zbiornika Kotliny kat.U-15, U-20

Zbiornik  Kotliny                      17.06 2017r.   godz.8.00

 

Dyscyplina Spinningowa

 Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów   U-18

I-tura Zalew  Sulejowski                       27.08.2017r. godz.6.00                                                                                                                  II-tura Zalew Sulejowski                       23.09.2017r. godz.6.00               III-tura Zalew Sulejowski                      24.09.2017r. godz.6.00

Zawody Spinningowe o Puchar Rady ds. Młodzieży U-18

Barkowice Mokre (stanica) z brzegu       01.05 2017r. godz.8.00

Zawody Spinningowe o VII Puchar Zalewu Sulejowskiego U-18

Barkowice Mokre (stanica) z brzegu      30.09. 2017r. godz.8.00

Uwaga:

Młodzież zwolniona jest z opłaty startowej z wszystkich zawodów. Zgłoszenia należy dokonać na 7 dni przed każdymi zawodami do Biura  Okręgu.


Terminarz pozostałych zawodów spławikowych na zbiorniku Słok:

SENSAS Challenge

Zbiornik Słok                                      07.05.2017r.

Zbiornik Słok                                      13.05.2017r.

Puchar Klubu Gienek-Gliny.pl

Zbiornik Słok                                      14.05.2017r.

SILVER-FISH Challenge 

Zbiornik Słok                                      06.05.2017r.

Robinson Cup

Zbiornik Słok                                      30.04.2017r.

 

 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin