Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

W dniu 02.05.2011 r. na zbiorniku wodnym – Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych.

Aktualności | 2011-05-06 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 02.05.2011 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych.

W zawodach wzięło udział 18 seniorów oraz 3 kobiety i 6 juniorów. Pomimo zimnej i bardzo wietrznej pogody złowiono  ponad 3 kilogramy ryby, głównie płoci i okoni oraz jazgarzy, które po zważeniu w dobrej kondycji wróciły do wody.

Po podliczeniu punktów - klasyfikacja przedstawia się następująco :

W kategorii Seniorów

1 Miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobył kolega Parszuto Jan

2 Miejsce i tytuł Pierwszego Wicemistrza Koła zdobył kolega Nowak Zbigniew

3 Miejsce i tytuł Drugiego Wicemistrza Koła zdobył kolega Chmiel Jan

 

L.p.

Koło

Nazwisko i Imię

Punkty (gramy)

Miejsce

1

KWK

Parszuto Jan

1145

1

2

KWK

Nowak Zbigniew

252

2

3

KWK

Chmiel Jan

220

3

4

KWK

Bieleszuk Józef

215

4

5

KWK

Lewandowski Marcin

171

5

6

KWK

Wepa Adolf

126

6

7

KWK

Domin Maciej

65

7

8

KWK

Kupis Artur

62

8

9

KWK

Pręcikowski Paweł

0


10

KWK

Mazurkiewicz Marek

0


11

KWK

Baran Adam

0


12

KWK

Zgierski Mieczysław

0


13

KWK

Suszek Piotr

0


14

KWK

Łowiś Piotr

0


15

KWK

Nowak Marek

0


16

KWK

Bryk Ignacy

0


17

KWK

Stawicki Piotr

0


18

KWK

Fręćko Michał

0


W kategorii Kobiet

1 Miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobyła koleżanka Bieleszuk Romualda

2 Miejsce i tytuł Pierwszego Wicemistrza Koła zdobyła koleżanka Gołębieska Jolanta

 

L.p.

Koło

Nazwisko i Imię

Punkty (gramy)

Miejsce

1

KWK

Bieleszuk Romualda

93

1

2

KWK

Gołębieska Jolanta

71

2

3

KWK

Piotrowska Anna

0

 

 
W kategorii Juniorów

1 Miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobył kolega Grabarczyk Szymon

2 Miejsce i tytuł Pierwszego Wicemistrza Koła zdobył kolega Lewandowski Jakub

3 Miejsce i tytuł Drugiego Wicemistrza Koła zdobył kolega Kamiński Wojciech

 

L.p.

Koło

Nazwisko i Imię

Punkty (gramy)

Miejsce

1

KWK

Grabarczyk Szymon

444

1

2

KWK

Lewandowski Jakub

236

2

3

KWK

Kamiński Wojciech

102

3

4

KWK

Rudnicka Natalia

67

4

5

KWK

Nowak Damian

39

5

6

KWK

Kudryk Emilia

0

 

 


Wszystkim zwycięzcom gratulujemy !!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z zawodów w naszej „Galerii"

Artur K.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Nowak Zbigniew Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    zbyszekn

    Wszedł jeden wymiarowy sandacz na białego robaka ale niestety okres ochronny nie pozwolił wsadzić go do siatki.

  • Bisek Łukasz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    bisior

    Gratulacje zwycięzcom
    Artur a weszło coś większego na haczyk czy sama drobnica?
    Pozdrawiam