Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

„Trzecie Jesienne Spotkanie z Wędką 2013 r.”

Aktualności | 2013-10-05 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 28.09.2013 r. na zbiorniku wodnym (stawie) w Golińsku Koło KWK Wałbrzych zorganizowało spotkanie „Trzecie Jesienne Spotkanie z Wędką 2013 r.”. Uczestnikami „imprezy” były dzieci koleżanek i kolegów Koła KWK Wałbrzych, Koła Mieroszów, młodzież ze szkółki „Leszczyk”. Spotkanie miało charakter wypoczynku rodzinnego połączonego z praktyczną i teoretyczną wiedzą wędkarską. Dzieci uczestniczyły w zabawie polegającej na rywalizacji wędkarskiej połączonej z piknikiem rodzinnym. Pod bacznym okiem opiekunów uprawnionych do wędkowania na wodach PZW, dzieci kolejny raz bezpiecznie i aktywnie spędzały czas wolny rozwijając swoje hobby.

 

Piękna pogoda jak zwykle dopisała, a koleżeńska atmosfera podkreślała charakter spotkania.

 

Po zakończeniu rywalizacji honorowi goście Kazimierz Chudy Prezes Koła KWK Wałbrzych, Jan Parszuto Wiceprezes Koła KWK Wałbrzych oraz Zbigniew Nowak przystąpili do wręczania każdemu dziecku pamiątkowej statuetki, suwenirów wędkarskich, oraz nagród.

 

W trakcie imprezy dzieci wraz z rodzicami piekły kiełbaskę na ognisku.

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc przy organizacji spotkania oraz Kołu PZW Mieroszów za udostępnienie stawu i zaplecza gospodarczego (Serdeczne „DZIĘKI”).

 

Statuetki ufundowali rodzice i opiekunowie dzieci, catering zapewniło Koło KWK Wałbrzych a upominki wędkarskie przekazali :

 

 

JAXON Andrzej Podeszwa

Skórzewo ul. Malwowa 160

60-185 Poznań

 

oraz

 

Sklep Wędkarski „BASS”

ze Świebodzic

 

 

Zbigniew N.

Artur K.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Nowak Zbigniew Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  zbyszekn

  Panu Ryszardowi bardzo dziękuję za fajny komentarz, ale Paweł bardzo mi przykro że nie odebrałeś o de mnie telefonu, więc i dla tego nie było Ciebie i twojego syna.

 • PRĘCIKOWSKI PAWEL Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  BARDZO DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE !

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Piękna impreza,ładny opis,a do tego dużo fotek.Tak na marginesie mogę podpowiedzieć,że z tych zdjęć można zrobić piękny pokaz slajdów,i wkleić to na stronkę.Pozdrawiam kolegów po fachu.