Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podziękowanie za 1% dla Dawidka

Aktualności | 2013-12-16 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

Minął kolejny rok, Dawidek ma już 8 lat. W tym roku zmienił się bardzo w sferze  emocjonalno-społecznej tzn. lepiej rozumie relacje zachodzące między rówieśnikami, jest bardziej podporządkowany, wykonuje proste zadania, polecenia i zdecydowanie wie czego chce.  Jest to dla nas  potwierdzeniem, że włożona  praca  terapeutów i innych  osób ma sens.

Tym bardziej chcielibyśmy w imieniu naszym oraz naszego synka Dawidka wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy nam pomogli, pomagają, wspierają nas i dodają nam siły w walce o zdrowie naszego kochanego dziecka !!! Dziękujemy Fundacji Merkury,  której Dawidek jest podopiecznym. Szczególnie dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłym roku i w obecnym zdecydowali się oddać na rzecz Dawidka 1 % podatku !!! Okazane nam wsparcie jest dla nas bardzo ważne i potrzebne. Co roku mamy świadomość tego, jak wiele jest osób potrzebujących pomocy, tym bardziej  jesteśmy  wdzięczni, że to właśnie Dawidka wybieracie  Państwo na odbiorcę Waszego 1%. 

Wierzymy, że to dzięki Waszym gorącym sercom udało się pozyskać nowe środki finansowe. Jednocześnie chcemy podkreślić, że z uwagi na procedurę przekazywania 1% podatku, nie jesteśmy w stanie podziękować indywidualnie każdemu z naszych darczyńców. Upoważniamy wszystkich,  do których dotrze nasze podziękowanie do przekazania go tym, o których wiedzą, że wskazali   nasze dziecko przy rozliczaniu rocznym - dziękujemy wszystkim bez wyjątku: rodzinie, przyjaciołom, znajomym, i „nieznajomym” którym leży na sercu los naszego dziecka !!!

Dzięki Państwa wsparciu nasz syn Dawidek był w tym roku na dwóch turnusach rehabilitacyjnych, miał dodatkowe zajęcia z hipoterapii oraz częściowo mogliśmy zakupić leki, które wpływają na  lepszy komfort życia naszego dziecka i wspierają proces rehabilitacji.

 

Mamy nadzieję, że uśmiech, a przede wszystkim rozwój i sprawniejsze funkcjonowanie naszego synka będzie dla Państwa największym  podziękowaniem za okazaną pomoc.

 

Do serdecznych i gorących podziękowań dołączamy życzenia wszelkiej pomyślności, życzliwości, zdrowia, prawdziwych  przyjaciół  oraz  wielu  radosnych chwil w życiu.

                                                                                              

Wioleta i Artur Kupis.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.