W dniu 04.08.2013 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych - 2013 r.

Aktualności | 2013-08-05 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

Przy ładnej pogodzie na malowniczo położonym zaporowym zbiorniku wodnym w Zagórzu Śląskim zostały rozegrane zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych. Przy niskim stanie wody ryby brały dobrze lecz delikatnie, przeważały okonie. Po podliczeniu punktów - klasyfikacja przedstawia się następująco : 1. miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobył Jan Parszuto - 960 pkt. (12 ryb) 2. miejsce i tytuł I Wicemistrza Koła zdobył Eugeniusz Staszewski - 770 pkt. (9 ryb) 3. miejsce i tytuł II Wicemistrza Koła zdobył Artur Kupis - 760 pkt. (10 ryb) 4. miejsce ...... więcej

Muchowe Mistrzostwa Koła KWK Wałbrzych "2013"

Aktualności | 2013-06-14 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 19.05.2013 r. na rzece Bystrzycy odbyły się zawody muchowe o tytuł Mistrza Koła . Zawodnicy zmagali się z wysokim stanem wody oraz licznymi zaczepami. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Koła KWK Wałbrzych zdobył kolega Jan Chmiel - 5140 pkt, drugie miejsce wywalczył kolega Marek Postrzygacz - 3300 pkt, a trzecie miejsce po dramatycznej końcówce zajął kolega Eugeniusz Staszewski - 2840 pkt . Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów wędkarskich wszystkim kolegom po "kiju" Zarząd Koła KWK Wałbrzych . Artur K. ... więcej

SUPER IMPREZA – DZIEŃ DZIECKA – GOLIŃSK 2013 r.

Aktualności | 2013-06-11 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 09.06.2013 r. na zbiorniku wodnym PZW w Golińsku odbyła się IV edycja spławikowych zawodów wędkarskich z okazji „DNIA DZIECKA”. Organizatorem imprezy było Koło PZW KWK „Wałbrzych” oraz Program Wolontariatu Pracowników TMMP. W imprezie wzięło udział 40 zaproszonych dzieci od 4 do 15 lat z : Domu Dziecka „Catharina” z Nowego Siodła, Szkółki Wędkarskiej przy KWK Wałbrzych „LESZCZYKI”, Dzieci pracowników TMMP Sekcji Wędkarskiej, Dzieci wędkarzy Koła KWK Wałbrzych, Dzieci zaproszone z Koła PZW ...... więcej

Prace na stawie w Golińsku - 21.05. i 04.06.2013 r.

Aktualności | 2013-06-05 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W ramach koleżeńskiej współpracy przedstawiciele Koła KWK Wałbrzych w składzie: Marek Nowak, Zbigniew Nowak, Artur Kupis oraz Jan Parszuto w dniach 21.05. i 04.06.2013 r. uczestniczyli w pracach na stawie w Golińsku. Artur K.... więcej

Zajęcia w szkółce „LESZCZYK”

Aktualności | 2013-05-13 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

Nasi młodzi adepci na spotkaniu szkółki "LESZCZYK" przygotowywali zestawy na 5,6,7 oraz 8 metrowe baciki przed zbliżającymi się zawodami okręgowymi w dyscyplinie spławikowej. Artur K. ... więcej

W dniu 05.05.2013 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych

Aktualności | 2013-05-07 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 05.05.2013 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych. W zawodach wzięło udział dwunastu seniorów oraz jedna kobieta i trzech juniorów. Pomimo zmiennej pogody złowiono wiele ładnych płoci, karpia oraz okoni, które po zważeniu w dobrej kondycji wróciły do wody. Po podliczeniu punktów - klasyfikacja przedstawia się następująco : W kategorii seniorów 1. Łukasz Papiernik 5138 pkt 2. Piotr Stawicki 3658 pkt 3. Paweł Pręcikowski 3312 ...... więcej

Wyniki spławikowych zawodów z okazji "OTWARCIA SEZONU 2013 r." - GLINIANKA - Koło KWK Wałbrzych

Aktualności | 2013-04-22 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 21 kwietnia 2013 r. na zbiorniku wodnym "Glinianka" w Zagórzu Śląskim odbyły się towarzyskie zawody spławikowe Koła KWK Wałbrzych. Czternastu wędkarzy rywalizowało o zwycięstwo. Pogoda była piękna lecz powiewał wiatr. Zawodnicy łowili drobne płocie oraz okonie. Po trzy godzinnej rywalizacji klasyfikacja przedstawia sie następująco : 1. Zbigniew Nowak - 2142 pkt 2. Artur Kupis - 1896 pkt 3. Marek Nowak - 1594 pkt 4. Marek Postrzygacz - 1115 pkt 5. Damian Nowak - 1080 pkt 6. Michał Freśko - 940 pkt 7. Łukasz Papiernik - 489 pkt 8. Jan Parszuto - 310 ...... więcej

Zajęcia szkółki „L E S Z C Z Y K”

Aktualności | 2013-03-03 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

Na pierwszych zajęciach szkółki w 2013 r. była realizowana tematyka skróconego zestawu, oraz został przypomniany „Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb” wraz z prezentacją gatunków które można spotkać w naszych wodach. Młodzież chętnie brała udział w dyskusjach na temat metod sportowego połowu ryb oraz gatunków i ich okresach ochronnych. Zbigniew N. Artur K. ... więcej

Zimowe Spotkanie Koła KWK Wałbrzych - 2013

Aktualności | 2013-02-20 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 17.02.2013 r. na zbiorniku zaporowym odbyło się zimowe spotkanie członków Koła KWK Wałbrzych. Pogoda dopisała, była zerowa temperatura, a co ważne bezwietrznie . Ryby brały bardzo sporadycznie, tylko dziewięciu wędkarzy z siedemnastu startujących mogło pochwalić się efektami cztero godzinnych zmagań towarzyskich. Po podliczeniu punktów klasyfikacja przedstawia się następująco : 1. miejsce zajął kolega Marek Postrzygacz – 1564 pkt. 2. miejsce zajął kolega Stanisław Jończyk – 1236 pkt. 3. miejsce zajął kolega Wojciech Fiodorowicz ...... więcej

Mamy nowe władze Koła na lata „2013-2016” – KWK Wałbrzych

Aktualności | 2012-12-14 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 9 grudnia 2012 r. w świetlicy Zarządu Okręgu w Wałbrzychu odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła KWK Wałbrzych. W zebraniu oprócz członków Koła wzięli też udział zaproszeni goście w osobach : · kol. Józef Gurzęda – ZO PZW Wałbrzych · kol. Henryk Adamczyk – Koło PZW Miejskie Wałbrzych · kol. Ryszard Chaliński – Koło PZW Thorez Wałbrzych · kol. Jerzy Szołtaniak – ZO PZW Wałbrzych · kol. Henryk Mizera – Koło PZW Mieroszów · kol. Zbigniew Beker – Koło ...... więcej