Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Walne Zgromadzenia Sprawozdawcze w Kołach w 2018 roku

  Lp.   Koło / Klub     Data     Godz.   Obsługujący    Miejsce    
1.  Bircza 24.03
 17:00 Ryszard Piotrowicz
 GOK w Birczy
2.  Dubiecko 15.04
 10:30 Ryszard Piotrowicz 
Sala Konferencyjna w Dubiecku
3.  Dynów Miejskie     21.01 10:00 Żak Zbigniew  Sala narad UM w Dynowie
4.  Jarosław  11.03  10:00 Działo Adam
Firma BIT ul.Plac Mickiewicza 10
5.  Jarosław Miejskie   25.02
9:00
 Ryszard Piotrowicz
 Restauracja Klasyczna ul.Słowackiego
6.  Jarosław San 18.03
 10:00 Bemder Dariusz
Restauracja "U Słowika" ul. Słowackiego 
7.  Kańczuga Wodnik 18.02
 14:00 Kowal Mateusz  GOK Kańczuga
8.  Krasiczyn Brzana 21.01 12:00 Działo Adam  Remiza strażacka w Krasiczynie
9.  Lubaczów Hutnik  10.02  17:00 Bender Dariusz  SP NR 2 ul.Kopernika
10.  Lubaczów Miejskie   18.02 9:30
Bernacki Bogusław  Restauracja u "DINA"
11.  Medyka 24.02
 11:00 Adam Działo
 GOK w Medyce
12.  Narol  18.03  14:00 Bernacki Bogusław  Sala w GOK ul Warszawska obok PSP
13.  Pruchnik  17.02 15:00
Działo Adam  GOK ul. Markiewicza 20
14.  Przemyśl Ciernik  03.03  10:00 Pioruń Ludwik
 Świetlica w Komendzie Miej. Policji w Przemyślu
15.  Przemyśl Kolejarz  17.02 9:00
   Bar u MAŃKA ul Słowackiego 42
16.  Przemyśl Metalowiec   18.03  9:00 Kontor Karol
Naleśnikarnia Podkarpacka u. Dworskiego 4
17.  Przemyśl Miejskie 08.04
 10:00   Siedziba Koła ul. Ratuszowa 6
18.  Przemyśl Rzemieślnik  25.02
10:00
Kontor Karol
 Naleśnikarnia Podkarpacka u. Dworskiego 4
19.  Przemyśl Sandacz 02.02 16:00 Kontor Karol  Klub Osiedlowy "Kmiecie"
20.  Przemyśl Wiar 11.03
 16:00 Kontor Karol
 Kawiarnia "Miejsce" ul.Rynek 10
21.  Przemyśl Wiarus 17.03
17:00
 Kontor Karol  Siedziba Koła ul.Dworskiego 63
22.  Przeworsk Jaz  03.03 15:00
Jan Bieniasz
Świetlica SM ul Konopnickiej 15 Przeworsk
23.  Radymno 18.03
 10:00 Jan Bieniasz
Sala Lustrzana UM Radymna ul.Lwowska 20
24.  Sieniawa 18.03
 14:00  Ryszard Piotrowicz
CK Sokół ul. Kościuszki 4
25.  Stubno Wisznia  25.03 13:30
 Działo Adam
Świetlica nad Sklepem GS w Stubnie
26.  SanSport Dynów  04.03 10:00
Bender Dariusz
Urząd Miasta w Dynowie
27.  WKS San-Fish Tubertini Przemyśl  10.03  17:00  Działo Adam
Rynek 1 
28.  WKS Rad-Mix Radymno         
29.  WKS PZW Okręg Przemyśl         
30.  WKS SanSport Dynów        
31.  WKS Sów-Pol Dynów  27.01  17:00 Żak Zbigniew  Sala narad UG w Dynowie
32.  WKS Husarz Jarosław 10.03
 16:00 Ryszard Piotrowicz
Kręgielnia "Niagara" ul.Wyszyńskiego 5 Szówsko 
33.
   

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin