Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja o pracy Biura Zarządu Głównego PZW w dniach 30 listopada - 4 grudnia 2020 r.

Aktualności | 2020-11-27 | Publikujący: Zarząd Główny PZW


Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, wprowadzone zostają do odwołania, następujące ograniczenia w pracy i w obsłudze interesantów w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie:1.Do odwołania Biuro Zarządu Głównego pracuje w ograniczonym zakresie w trybie dyżurów i pracy zdalnej.


Grafik dyżurów w Biurze ZG PZW w dniach 30.11 - 04.12.2020 r.:- 30 listopada (poniedziałek) – zespół prezydialny, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, dział administracji, magazyn, sekretariat.


- 1 grudnia (wtorek) – zespół prezydialny, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, dział administracji, magazyn, sekretariat.


- 2 grudnia (środa) – Z-ca dyrektora biura, sekretariat, ksiegowość, dział administracji, magazyn.


- 3 grudnia (czwartek) –Z-ca dyrektora Biura, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, dział administracji, magazyn.


- 4 listopada (piątek) – Z-ca dyrektora Biura, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, dział administracji, magazyn.2. Od dnia 7 grudnia 2020 r. tryb pracy biura uzależniony będzie od ogólnie panującej sytuacji i zostanie podany do ogólnej wiadomości. 

 

3. Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ogranicza się do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.

 

4. Zawiesza się obsługę kasową. Wszelkie operacje wpłat i wypłat realizowane będą wyłącznie w formie przelewów bankowych.

 

5. Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną.

 

6. Pobieranie i rozliczanie znaków i innych materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru i rozliczenia oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności z pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.

 

7. Wszyscy przebywający na terenie Biura ZG PZW i na terenie budynku „Dom Wędkarza” zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa (maseczka, przyłbica), bezwzględnego przestrzegania ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych oraz stosowania środków ochronnych i dezynfekujących.[Dyrektor Biura ZG PZW]

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin