Wieści z Mistrzostw Polski Kadetów U15 i Juniorów U20 13-15.07.2018 zb. Szymanowice - BARDZO DOBRE WYNIKI NASZYCH REPREZENTANTÓW

Aktualności | 2018-07-17 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniach 13-15.07.2018 rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Polski Kadetów U15 i Juniorów U20. Organizatorem zawodów był Okręg PZW w Tarnobrzegu a miejscem rozgrywania zawodów był zbiornik Szymanowice. Mistrzem Polski w kat. Kadet U15 zostałBartosz KORBAN Okręg PZW w Wrocławiu z wynikiem 4 pkt. sektorowe i wagą łączną 5 275g. Okręg PZW Sieradz reprezentował Kol. Maciej JERCZYŃSKI(Koło PZW Sazan Sieradz), który w ogólnej klasyfikacji zajał 14 miejsce (na 50 zawodników) z wynikiem 9 pkt. sektorowe i wagą łaczną 2 ...... więcej

Zawody Aktywu Okręgu PZW Sieradz - 08.07.2018 zb. Kolasa

Wyniki zawodów | 2018-07-11 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W drugą niedzielę lipca niewielka grupa działaczy Okręgu PZW Sieradz zebrała się na zawodach Aktywu Okręgu PZW Sieradz. Zawody zostały rozegrane na zb. Kolasa. O godzinie 7.00 zawodnicy wylosowali stanowiska by już półtorej godziny później rozpocząć zmagania. Zwycięzcą zawodów po zważeniu połowu wszystkich zawodników okazał się Aleksander Kowalczyk (OSK), który uzyskał wynik 8120g. Miejsce drugie wywalczył Gabriel Jerczyński (OKS) z wynikiem 5420g a miejsce trzecie Adam Sularz z wynikiem 4355g (OSK). Wszyscy zawodnicy złowili ryby ...... więcej

Wieści z Mistrzostw Polski Seniorów 29.06-01.07.2018 zb. Dratów

Aktualności | 2018-07-02 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniach 29.06-01.07.2018 rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Organizatorem zawodów był Okręg PZW w Lublinie a miejscem rozgrywania zawodów był zbiornik Dratów. Mistrzem Polski zostałPiotr ORSZULAK Okręg PZW w Zielonej Górze z wynikiem 2 pkt. sektorowe i wagą łączną 20 640g. Okręg PZW Sieradz reprezentował Kol.Bartłomiej STASIAK(Koło PZW WKW Łask Grabia), który w ogólnej klasyfikacji zajał 69 miejsce z wynikiem 21,5 pkt. sektorowe i wagą łaczną 2 270g. Serdeczne gratulacje za chęci i wole walki ...... więcej

Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu - 01.07.2018 zb. Kępina Zduńska Wola

Na zbiorniku Kępina w Zduńskiej Woli, w niedzielę 1 lipca 18 drużyn Kół Okręgu PZW Sieradz zmagało się w zawodach o Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu. Losowanie stanowisk wyznaczono na godzinę 7.00. Po losowaniu zawodnicy udali się do swoich sektorów i stanowisk. Chłodny poranek i wiatr nie ułatwiał zawodnikom przygotowanie się do zawodów. O godzinie 9.20 rozpoczęło się nęcenie zanętą ciężką. Po nęcenie wstępnym zawodnicy rozpoczęli wędkowanie. Łowiono głównie leszcze różnego rozmiaru, płocie, okonie i jazgarze. Największą ...... więcej

Biuro Okręgu PZW Sieradz - nieczynne 16-20.07.2018

Aktualności | 2018-06-29 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniach 16-20.07.2018 Biuro Zarządu Okregu PZW Sieradz będzie nieczynne.... więcej

Zaproszenie na zawody Aktywu Okręgu PZW Sieradz 08.07.2018

Aktualności | 2018-06-27 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

OKS PZW Sieradz zaprasza działaczy Okręgu PZW Sieradz do udziału w zawodach Aktywu Okręgu PZW Sieradz (Prawo startu mają członkowie Zarządu Okręgu, Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Okregowego Sądu Koleżeńskiego, Okręgowego Kapitanatu Sportowego). Zawody odbędą się w dniu 08.07.2018 r., na zbiorniku Kolasa w Rudzie. Zawody zostaną rozegrane z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego. Imiennych zgłoszeń proszę dokonywać nie później niż do dnia 03.07. 2018 (włącznie) telefoniczniepo godz. 17.00 lub sms na numer 506 776 489 kol. Mateusz ...... więcej

Wieści z Mistrzostw Polski Kobiet i Młodzieży U25 22-24.06.2018 Kanał Bydgoski - Występ k/Nakła

Aktualności | 2018-06-26 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniach 22-24.06.2018 rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Młodzieży U25. Organizatorem zawodów był Okręg PZW w Bydgoszczy a miejscem rozgrywania zawodów był Kanał Bydgoski w pobliżu miejscowości Występ k/Nakła. Mistrzynią Polski zostałaKamila JUSTA-KOWALSKA Okręg PZW w Gdańsku z wynikiem 3 pkt. sektorowe i wagą łączną 9 435g. Okręg PZW Sieradz reprezentowała Kol. Anna KOWALCZYK (Koło PZW Lokator Zduńska Wola), która w ogólnej klasyfikacji zajęła 33 miejsce z wynikiem 22 pkt. sektorowe i wagą łaczną 1 ...... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe Okręgu PZW Sieradz - 24.06.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-26 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 24 czerwca na zbiorniku Smardzew odbyły się Towarzyskie Gruntowe Zawody Okręgu PZW Sieradz. Mimo mało zachęcającej do wędkowania pogody na zawodach stawiło się 19 zawodników. Po losowaniu zawodnicy udali się na stanowiska. Na godzinę 8.10 wyznaczono początek zawodów. Zmagania trwały pięć godzin. Zawodnicy rywalizowali w dwóch sektorach. Łowiono głównie drobne ryby, wśród których przeważały płoteczki, leszczyki oraz jazgarze. O godzinie 13.10 rozbrzmiał sygnał zakończenia zawodów, a komisja sędziowska ...... więcej

Zamknięcie wody -SMARDZEW 24.06.2018

Aktualności | 2018-06-21 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Uwaga!! Biuro Okręgu PZW Sieradz informuje, iż w dniu 24.06.2018 (niedziela), w godzinach 6.00-15.00 wyłączony będzie odcinek brzegu zbiornika Smardzew z amatorskiego wędkowania, ze względu na organizację zawodów wędkarskich. Wyłączony będzie odcinek brzegu zbiornika Smardzew (prawa strona patrząc od tamy na zbiornik) ok 500m w górę zbiornika. patrz zdjęcie Organizator zawodów – Okręg PZW Sieradz. Prosimy o zakończenie wędkowania przed godziną 6.00 lub rozpoczęcie wędkowania po godzinie 15.00 we wskazane dni. ... więcej

Wyniki zbiorcze Mistrzostw Okręgu PZW Sieradz w kat. Senior 2018

Wyniki zawodów | 2018-06-18 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 17 czerwca na zalewie w Łęczycy zakończyły się Mistrzostwa Okręgu PZW Sieradz w kategoriach Senior. Mistrzem Okręgu PZW Sieradz 2018 w kategorii Senior został Stasiak Bartłomiej z Koła PZW WKW Łask Grabia I V-ce MistrzemOkręgu PZW Sieradz 2018 w kategorii Senior zostałDudkiewicz Michał z Koła PZW Łęczyca II V-ce Mistrzem Okręgu PZW Sieradz wkategori Senior został Błaszczyk Rafał z Koła PZW Łęczyca miejsce IV- Nowakowski Marcin z Koła PZW Szczupak Wieluń miejsce V - Rynkiewicz Damian z Koła PZW Zduńska Wola Miasto miejsce VI - Czaplicki Andrzej z ...... więcej

Z kim wędkujesz na urlopie, wdni wolne itp ?