Zakończenie cyklu Grand Prix Okręgu Sieradz 2014.

Wyniki zawodów | 2014-10-20 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Po zakończeniu ostatnich zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu Sieradzkiego 2014 przedstawiono wyniki całego cyklu, składającego się z pięciu tur. Wyniki wyliczono w oparciu o cztery najlepsze starty. Zwycięzcą został kol. Mitrowski Maciej, drugie miejsce zajął kol. Barański Dariusz a trzeci był kol.Rybiński Sebastian. Pierwszych sześciu zawodników otrzymało pamiątkowe puchary i dyplomy. Ponadto zawodnicy z pierwszej dziesiątki otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Wyniki zbiorcze w załączniku.... więcej

Wyniki IV Grand Prix Okręgu 19.10.2014 zb. Kępina Zduńska Wola

W dniu 19.10.2014 na zb. Kepina w Zduńskiej Woli odbyły się piąte a zarazem ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Okręgu 2014. W zawodach wzięło udział 38 zawodników. Zwycięzcą zawodów został kol. Barański Dariusz łowiący w sektorze A z wynikiem 14 780 g. Drugie miejsce zajął kol. Mitrowski Maciej, sektor B z wynikiem 10 720 g, a miejsce trzecie wywalczył kol. Rybiński Sebastian, sektor C z wynikiem 3 690 g. Wyniki zbiorcze: L.p. Nazwisko i Imię Klub, Koło P.Z.W. sektor stanow. Wynik w sektorze Zajęte miejsce Punktów Miejsce 1 Barański ...... więcej

Wyniki Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz 05.10.2014 Łęczyca

Wyniki zawodów | 2014-10-07 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniu 05.10.2014 na zalewie w Łęczycy odbyły się trzecie, ostatnie zawody z cyklu Drużynowego Współzawodnictwa Kół Okręgu PZW Sieradz. W zawodach wzięło udział 14 drużyn 3-osobowych, co łącznie stanowiło 42 zawodników. Zwycięzcą zawodów została drużyna Koła PZW Pstrąg Sieradz w składzie: Kantarek Ireneusz (sektor A, miejsce 2, 2635 g), Kowalczyk Aleksander (sektor B, miejsce 2, 2675 g), Angelus Paweł (sektor C, miejsce 4, 2445 g). Drugie miejsce zajęła drużyna Koła PZW Sira Sieradz w składzie: Rybiński Sebastian (sektor A, ...... więcej

Wyniki Puchar Prezesa Okręgu PZW Sieradz 28.09.2014 Łęczyca

Wyniki zawodów | 2014-09-29 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniu 28.09.2014 na zalewie w Łęczycy odbyły się drugie zawody z cyklu Drużynowego Współzawodnictwa Kół Okręgu PZW Sieradz. W zawodach wzięło udział 15 drużyn 3-osobowych, co łącznie stanowiło 45 zawodników. Zwycięzcą zawodów została drużyna Koła PZW Sira Sieradz w składzie: Rybiński Sebastian (sektor A, miejsce 3, 2380 g), Filip Andrzej (sektor B, miejsce 4, 2430 g), Michalak Wojciech (sektor C, miejsce 2, 4325 g). Drugie miejsce zajęła drużyna Koła PZW Sazan Sieradz w składzie: Sularz Adam (sektor A, miejsce 7, 1850 g), ...... więcej

Szkolenie sędziów wędkarski - klasy podstawowej i okręgowej

Aktualności | 2014-09-17 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Okręgowe Kolegium Sędziów Sportu Wędkarskiego PZW Sieradz informuje iż przyjmowane są zgłoszenia kandydatów na sędziów klasy podstawowej i klasy okręgowej. Imiennych zgłoszeń proszę dokonywać nie później niż do dnia 15.10.2014r (włącznie) w biurze Okręgu PZW w Sieradzu (lub telefonicznie nr telefonu 43822 51 58 kol. Robert Krawczyk). Zgłoszenia kandydatów dokonuje Prezes Koła, V-ce Prezes Koła ds. Sportu lub inny członek Zarządu Koła (wyznaczony do tego celu). Dokładny termin szkolenia zostanie podany w odrębnym komunikacie.... więcej

Olimpiada Młodzieży - podsumowanie całego cyklu

Po zakończeniu trzecich, ostatnich zawodów z cyklu Olimpiady Wędkarskiej Młodzieży Okręgu PZW Sieradz przedstawiono wyniki całego cyklu. W sumie w pierwszej edycji cyklu wystartowało 17 zawodniczek i zawodników a w tym 9 strtowało we wszystkich trzech turach. Zwycięzcą całego cyklu okazal się kol. Joachimiak Hubert zdobywając 4 pkt., miejsce drugie zajął kol. Stawieraj Szymon z 8 pkt. a miejsce trzecie wywalczy kol. Sobczak Filip z 18 pkt. Pierwsza trójka została uhonorowana pamiątkowymi pucharami. Uhonorowani zostali także zwyciezcy ...... więcej

Olimpiada Młodzieży zb. Kolasa m. Ruda/Kolasa - 14.09.2014

14 września nawodzie Koła PZW Boleń Sieradz zostały rozegrane trzecie zawody z cyklu Olimpiady Wędkarskiej Młodzieży Okręgu PZW Sieradz. Są one przeznaczone do najmłodszej braci wędkarskiej i mają za zadanie promować aktywny wypoczynek. W zawodach wzieło udział 14 zawodników. Każdy z nich zdobywał punkty w trzech dyscyplinach : rzut piłka tenisową do celu (z 10 m ), łowienie w wylosowanym stanowisku i rozwiązanie testu z wiedzy ekologioczno - wędkarskiej. Zawody wygrał kolega Joachimiak Hubertreprezentujący Koło PZW Boleń Sieradz. Zdobył on łącznie ...... więcej

Uwaga! Zmiana terminu i lokalizacji zawodów Grand Prix Okręgu

Aktualności | 2014-09-08 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Uwaga! Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje iż uległ zmianie termin zawodów z cyklu Spławikowych Grand Prix Okręgu. Zawody planowane na 21.09 zostają przeniesione na 19.10. Ulega również zmianie miejsce rozgrywania zawodów, zawody zostaną rozegrane na zb. Kępina w Zduńskiej Woli. Dalsze informacje ukażą się w osobnym komunikacie.... więcej

Wyniki IV Grand Prix Okręgu 7.09.2014 Leźnica Wielka

Wyniki zawodów | 2014-09-08 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniu 7.09.2014 na zalewie w Leźnicy Wielkiej odbyły się czwarte zawody z cyklu Grand Prix Okręgu. W zawodach wzięło udział 42 zawodników. Zwycięzcą zawodów został kol. Kowalczyk Aleksander łowiący w sektorze B z wynikiem 6 240 g. Drugie miejsce zajął kol. Karkowski Jacek, sektor C z wynikiem 4 910 g, a miejsce trzecie wywalczył kol. Rybiński Sebastian, sektor A z wynikiem 4 140 g. Wyniki zbiorcze: Zajęte miejsce Nazwisko i Imię Klub, Koło P.Z.W. sektor stanow. Wynik w sektorze Punktów Miejsce 1 Kowalczyk Aleksander Pstrąg Sieradz B 6 6 ...... więcej

Puchar Starosty Powiatu Sieradzkiego Dariusza Olejnika

Wyniki zawodów | 2014-08-25 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W dniu 24.08 na zbiorniku Paradzianka w Sieradzu (wodą opiekuje się Koło Sira Sieradz) odbyły spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Sieradzkiego Dariusza Olejnika. Zawody jak co roku zorganizował Starosta Sieradzki Dariusz Olejnik wspólnie z Okręgowym Kapitanatem Sportowym i kołem PZW Sira Sieradz - ubiegłorocznym zwycięzcą zawodów. W zawodach wzięło udział 8 drużyn co łącznie stanowiło 24 zawodników Zawody rozpoczęły się zbiórką i losowaniem stanowisk o godzinie 6.30. Rozpoczęcie wędkowania zaplanowano na godzinę 8.30. Po ...... więcej

Z kim wędkujesz na urlopie, wdni wolne itp ?