Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Po zawodach spinningowych z łodzi.

  W niedzielę, 14 czerwca, w stanicy Koła nr 3 "Metalowiec" Nysa  nad brzegiem Jeziora Nyskiego, stawiło się 24 uczestników zawodów spinningowych z łodzi. Pogoda w tym dniu sprzyjała wędkarzom a 5 godzinne zmagania upłynęły szybko i ciekawie. Zawody odbywały się w formule zespołowej - 2 osoby na łodzi łącznie. Po otrzymaniu pakietów żywnościowych przystąpiono do zmagań z rybami.

Zawody wygrała załoga w składzie M.Okniński i M.Szczepański łowiąc 6 boleni - z sumą punktów 8600.  2 miejsce  przypadło w udziale  T. Synowczyńskiemu i A.Cibie - 2670 pkt. 3 miejsca zajęli A.Kulczykowski i M.Rozlepiło - 1600 pkt.  4 miejsce E.Warchoł i K.Malinowski - 1350 pkt.  5 miejsce J.Sowa i L.Mazur- 1000 kt. 6 miejsce G.Pytliński i J.Rzucidło - 370 pkt.

Łącznie złowiono 8 boleni, 2 sandacze, 2 okonie i 1 szczupaka.

Komisja sędziowska, w składzie H.Ziółkowski i W. Stężowski bardzo szybko dopływała do złowionej ryby, sprawnie ją mierzyła, wypełniała odpowiednie rubryki tak, że wszystkie złowione ryby w jak najlepszej kondycji wróciły do wody.

 

 Zarząd Koła nr 3 "Metalowie" w Nysie dziękuje sklepowi wędkarskiemu "Sandacz" w Nysie - za dodatkowe ufundowanie nagród.

Słowa uznania należą się Prezesowi Koła J.Lachowi oraz gospodarzowi stanicy kol. R.Jakubczakowi, którzy przygotowali dzisiejsze zawody.

                                                                                   W.Stężowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.