Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Tak należy postępować !

Wielki szczupak

       30 czerwca, dwaj nasi koledzy z Koła, R.Jakubczak i J.Ostrowski wybrali się aby wspólnie pospiningować z łodzi. Miejscem wędkowania był akwen Jeziora Nyskiego. Wynikiem tego wędkowania był wspaniały szczupak. Mierzył 108 cm i ważył 9 kg. Po dopłynięciu do brzegu i sesji fotograficznej w dobrej kondycji wrócił do swojego środowiska. Wielu kolegów gratulowało tak wspaniałego sukcesu, szczególnie koledze R.Jakubczakowi, który wyholował taki piękny okaz. Wyrazy najwyższego uznania należą się także za zwrócenie wolności takiemu wspaniałemu okazowi, bo już niewiele jest ich w naszych, przełowionych wodach. Więcej takich wędkarzy, a będziemy mieli więcej radości z pobytu nad naszymi wodami.

                                                                                                       W Stężowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • jurmed Data dodania: 9 lat temu Oceń: 4 + / -

  Postawa kol. Ryśka godna naśladowania dla wszystkich wędkarzy,którzy są zdolni wyobrazić sobie ile taka ryba wyda na świat narybku w przyszłym roku. Gratuluje

 • Sierpiński Rafał Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

  Gratuluję ryby, piękny okaz. I wcale jak widać na przykładzie nie trzeba ryby ze sobą nosić by mieć się czym pochwalić. Polowanie z aparatem jest równie doceniane.

 • jacekjak Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

  jacekjak

  tato przesadziłeś!! jak ja mam teraz pobić ten wynik?
  gratulacje - jacek!

 • Gajowski Tomasz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

  Gratulacje!!! ale nie stosownie bylo by go zabic, a tak to znowu jest szansa zlapania takiego okazu. jeszcze raz gratuluje...

 • Kula Cezary Data dodania: 9 lat temu Oceń: 6 + / -

  cezary

  Gratuluję pięknej sztuki i gratuluję pięknego zachowania! Miejmy tylko nadzieję, że wypuszczony szczupak nie trafi następnym razem do siatki jakiegoś amatora mięsa o smaku suchych trocin. Nawiasem mówiąc wprowadzenie górnego wymiaru ochronnego dla szczupaka i sandacza mogło by załatwić sprawę.

 • Hellspawn_PGAC Data dodania: 9 lat temu Oceń: 5 + / -

  hellspawn_pgac

  Gratuluje wspanialej przygody oraz zwrocenia wolnosci 'szczuplemu':)