Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

09.12.2018r -WALNE, SPRAWOZDAWCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŁA PZW "WIARUS" W NYSIE

W dniu 10912.2018 w siedzibie Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Nysie przy ul. Poznańskiej 1,odbyło się Walne - Sprawozdawcze Zebranie członków Koła PZW nr 4 "Wiarus" w Nysie.

Ponieważ w pierwszym terminie o godz. 9.30 nie było kworum, zebranie rozpoczęło się o godzinie 10.00. 

Na zebraniu zgodnie z programem, po wybraniu przewodniczącego zebrania, którym został kol. Ireneusz Klimczak, sekretarza w osobie kol. Piotra Gołębiowskiego oraz komisji mandatowej i komisji uchwał i wniosków, Prezes Koła Aleksander Kłakowicz w swym sprwozdaniu podsumował mijający sezon wędkarski 2018, wręczył srebrną odznakę kol. Henrykowi Kowalczykowi. Następnie podsumowano klasyfikację generalną zawodów w mijającym sezonie i wręczono statuetkę oraz dyplom dla "Wędkarza Roku 2018". Dyplomami wyróżniono również drugie i trzecie miejsce klasyfikacji generalnej.Klasyfikację Wędkarz Roku 2018 wygrał kol. Damian Pamuła.

 

W dalszej części zebrania swe sprawozdania roczne przedstawili kolejno: Skarbnik koła, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Oraz Rzecznik Dyscyplinarny wraz z Pzrwodniczącym Sądu Koleżeńskiego. Po krótkiej dyskusji nad sprawozdaniami, w głosowaniu jawnym, uczesnicy zgromadzenia zatwierdzili jednogłośnie ww. raporty.

 

Z ramienia Okręgu PZW Opole w zebraniu czestniczył kolega Hebryk Urbiński, który zabierając głos odniósł się do kilku nurtujących nasz region kwesti przedstawiając stanowisko Zarządu Okręgu oraz odpowiadając na pytania z sali.

Po dyskusji i wymianie zdań z przedstawicielem Okręgu PZW w Opolu zgromadzenie jednogłośnie podjęło uchwały w sprawie zatwierdzenia Planu Pracy i imprez sportowych na 2019r, Preliminara finansowego, Programu działania na 2019r. Ustalenia liczby godzin pracy na rzecz koła oraz ekwiwalentu za tępracę.

 

Na zakończenie Prezes Koła złożył wszystkim zebranym życzenia Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Na tym zebranie zakończono. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.