Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zwycięzcy zawodów

20.01.2002r. zawody o mistrzostwo koła - zbiornik Komorów.

 

1. Jodłowski Krzysztof
2. Wiklańska Krystyna
3. Pacześniowski Ludwik

 

28.04.2002r. zawody - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Oliński Jacek
3. Markiewicz Józef

 

12.05.2002r. zawody jubileuszowe z okazji 25 -  lecia koła -  zbiornik Niwka. Wzięło udział 8 drużyn.

 

1. Drużyna z koła wedkarskiego "ZMT"

 

20.06.2002r. zawody spinningowe o mistrzostwo koła - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Józef
2. Jodłowski Edward
3. Wiklański Janusz

 

20.09.2002r. zawody towarzyskie -  zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Pacocha Andrzej
3. Czechowicz Bartłomiej

 

19.01.2003r. zawody podlodowe o mistrzostwo koła - zbiornik Komorów.

 

1. Łabno Czesław
2. Krawczyk Lech
3. Błachowicz Marian

 

27.04.2003r. zawody towarzyskie - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Wiklańska Krystyna
2. Jodłowski Paweł
3. Markiewicz Józef

 

1.01.2004r. zawody podlodowe o mistrzostwo koła - zbiornik Niwka.

 

1. Skrzypowski Zenon
2. Pacześniowski Ludwik
3. Markiewicz Adam

 

25.04.2004r. zawody spinningowe - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Oliński Jacek
2. Markiewicz Adam
3. Kaleta Janusz

 

13.05.2004r. zawody o puchar Prezydenta Tarnowa - zbiornik Olimp.

 

1. Maj Krzysztof
2. Kasprzyk Andrzej
3. Dąbek Jakub

 

26.06.2004r. zawody o mistrzostwo koła - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Markiewicz Józef
3. Pacześniowski Ludwik

 

24.04.2005.r zawody o mistrzostwo koła - zbiornik Olimp.

 

1. Oliński Jacek
2. Krawczyk Lech
3. Jarosz Witold

 

27.08.2005r. zawody gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Oliński Jacek
2. Wiklański Janusz
3. Pacocha Andrzej

 

12.02.2006r. zawody podlodowe o mistrzostwo koła - zbiornik Zakrzów.

 

1. Nowicki Albert
2. Markiewicz Józef
3. Markiewicz Adam

 

30.04.2006r. zawody spławikowe o mistrzostwo koła - zbiornik Olimp.

 

1. Bryniarski Sławomir
2. Nowicki Albert
3. Janik Władysław

 

24.09.2006r. zawody spinningowe - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Markiewicz Józef
3. Pacześniowski Ludwik

 

8.10.2006r. zawody gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Markiewicz Józef
2. Janik Józef
3. Jodłowski Krzysztof

 

22.04.2007r. zawody  spławikowo - gruntowe - zbiornik Olimp.

 

1. Bryniarski Sławomir
2. Krawczyk Lech
3. Markiewicz Adam

 

30.09.2007r. zawody towarzyskie - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Baca Tadeusz
3. Jodłowski Paweł

 

14.10.2007r. zawody gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Bryniarski Sławomir
2. Markiewicz Adam
3. Jodłowski Paweł

 

13.01.2008r. zawody podlodowe - zbiornik Olimp.

 

1. Markiewicz Adam
2. Jarosz Witold
3. Baca Tadeusz

 

27.04.2008r. zawody spławikowo - gruntowe  - zbiornik Olimp.

 

1. Markiewicz Adam
2. Krawczyk Lech
3. Nowicki Albert

 

18.05.2008r. zawody spinningowe - zbiornik Olimp.

 

1. Cibor Tomasz
2. Nowicki Henryk
3. Krawczyk Lech

 

21-22.06.2008r. zawody gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Markiewicz Adam
2. Baca Tadeusz
3. Cibor Tomasz

 

5.10.2008r. zawody spinningowe - zbiornik Komorów.

 

1. Oliński Jacek
2. Markiewicz Adam
3. Pacześniowski Ludwik

 

19.10.2008r. zawody towarzyskie metodą dowolną - zbiornik Zakrzów.

 

1. Czarnecki Piotr
2. Pacześniowski Ludwik
3. Markiewicz Adam

 

11.01.2009r. zawody towarzyskie - zbiornik Olimp.

 

1. Filipczuk Ryszard
2. Krawczyk Lech
3. Leskiw Paweł

 

26.04.2009r. zawody spławikowo - gruntowe - zbiornik Olimp.

 

1. Ptak Dawid
2. Oliński Jacek
3. Krawczyk Lech

 

4-5.07.2009r. zawody gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Cibor Tomasz
2. Markiewicz Adam
3. Baca Tadeusz

 

29.09.2009r. zawody spinningowe na rzece Dunajec w Bobrownikach Wielkich.

 

1. Cibor Tomasz
2. Jodłowski Paweł
3. Markiewicz Józef

 

25.10.2009r. zawody towarzyskie metodą dowolną- zbiornik Zakrzów "Zakończenie Sezonu"

 

1. Bryniarski Sławomir
2. Czarnecki Piotr
3. Krawczyk Lech

 

14.02.2010r. zawody podlodowe - zbiornik Olimp.

 

1. Markiewicz Adam
2. Filipczuk Ryszard
3. Krawczyk Lech

 

28.02.2010r. zawody towarzyskie podlodowe - zbiornik Olimp.

 

1. Filipczuk Ryszard
2. Nowicki Albert
3. Pacześniowski Ludwik

 

25.04.2010r. zawody spławikowe - zbiornik Olimp.

 

1. Nowicki Albert
2. Oliński Jacek
3. Cibor Tomasz

 

21-22.08.2010r. zawody spławikowo - gruntowe- zbiornik Zakrzów.

 

1. Filipczuk Ryszard
2. Gabinek Grzegorz
3. Jodłowski Paweł

 

26.09.2010r. zawody spinningowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Jodłowski Krzysztof
2. Tryba Arkadiusz
3. Markiewicz Józef

 

3.10.2010r. zawody metodą dowolną - zbiornik Olimp.

 

1. Nowicki Albert
2. Krawczyk Lech
3. Markiewicz Józef

 

8-10.10.2010r. maraton - zbiornik Zakrzów.

 

1. Filipczuk Ryszard
2. Jodłowski Krzysztof
3. Pacześniowski Ludwik

 

15.05.2011r. zawody spławikowo - gruntowe - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Pacześniowski Ludwik
2. Golema Paweł
3. Oliński Jacek

 

3.07.2011r. zawody spławikowo - gruntowe zbiornik Zakrzów.

 

1. Święch Marek
2. Bodunch Wiesław
3. Bobro Zbigniew

 

2.10.2011r. zawody spinningowe - zbiornik Olszyny.

 

1. Jodłowski Paweł
2. Pacześniowski Ludwik
3. Oliński Jacek

 

9.10.2011r. zawody spławikowo - gruntowe zakończenie sezonu -  zbiornik Zakrzów.

 

1. Markiewicz Adam
2. Nowicki Henryk
3. Gzyl Marcin

 

19.02.2012r. zawody podlodowe - zbiornik Trzydniaki.

 

22.04.2012r. zawody spławikowo - gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

03.06.2012r. zawody spławikowo - gruntowe - zbiornik Zakrzów.

 

17.06.2012r. zawody z okazji 35- lecia istnienia naszego koła -  zbiornik Zakrzów.

 

1. Jarosz Witold
2. Krawczyk Lech
3. Filipczuk Ryszard

 

24-26.08.2012r. zawody sumowe.

 

23.09.2012r. zawody spinningowe rz.Dunajec - Bobowniki Wielkie.

 

07.10.2012r. zawody spławikowo - gruntowe -zbiornik Zakrzów.

 

24.02.2013r zawody podlodowe - zbiornik Trzydniaki.



1. Pacześniowski Ludwik
2. Pietrzycki Ryszard
3. Jodłowski Krzysztof

 

14-16.06.2013r. zawody karpiowe" Karp Zakrzowa" - zbiornik  Zakrzów.

 

1. Pacześniowski Ludwik
2. Golema Paweł
3. Jarosz Witold

 

5-7.07.2013r. zawody sumowe - zbiornik Zakrzów.

 

1. Jarosz Witold

 

25.08.2013r. zawody towarzyskie spławikowo- gruntowe o Puchar Komendanta Grupy Społecznej Straży Rybackiej Koła nr 4 Z M Tarnów - zbiornik Zakrzów.                                     

 

1. Nowicki Henryk
2. Golema Paweł
3. Mróz Wiesław

 

22.09.2013r. zawody spinningowe -  rzeka Dunajec  - zbiornik Bobrowniki Wielkie.

 

1. Markiewicz Adam
2. Pacocha Andrzej
3. Pacześniowski Ludwik

 

 

06.10.2013r.  Zawody towarzyskie "ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013"

 

1.Nowicki Henryk
2.Markiewicz Adam
3.Oliński Jacek

 

Zawody sędziowali: Pacześniowski Ludwik , Pacocha Andrzej.




02.03.2014r. Zawody spławikowo - gruntowe

 

1.Filipczuk Ryszard
2.Nowicki Henryk
3.Mróz Wiesław


Zawody sędziowali:Pacześnowski Ludwik , Pacocha Andzej.

12.04.2014r. Zawody "ROZPOCZĘCIE SEZONU 2014"

1.Markiewicz Józef
2.Nowicki Henryk
3.Jarosz Witold

Zawody sędziowali:Golema Paweł , Mentel Maciej



18.05.2014r. Zawody "Drgająca Szczytówka"

1.Krawczyk Leszek
2.Markiewicz Józef
3.Nowicki Henryk

Zawody sędziowali:Pacocha Andrzej,Pacześniowski Ludwik,Golema Paweł,Mentel Maciej Stafii Janusz

30.05.2014r. Zawody "Dzień Dziecka" 2014 - Trzydniaki

 

13-15.06.2014r. Zawody karpiowe "Karp Zakrzowa"

1.Mentel Agnieszka
2.Tryba Arkadiusz
3.Misiak Krzysztof

25-27.07.2014r.  Zawody Sumowe LIPIEC 2014

Nie wyłoniono zwycięzcy

Zawody sędziował:Golema Paweł

 

21.09.2014r. Zawody Spinningowe



1.Markiewicz Adam
2.Pacocha Andrzej
3.Markiewicz Józef

Zawody sędziował: Pacześniowski Ludwik Stafii Janusz

 

12.10.2014r. Zawody "Zakończenie Sezonu 2014"



1.Nowicki Henryk
2.Markiewicz Józef
3.Krawczyk Lech

 

Zawody sędziowali: Pacześniowski Ludwik , Pacocha Andrzej

26.04.2015r. Zawody "Rozpoczęcie Sezonu 2015"

Zawody odbyły się dwoma metodami , spławikową i gruntową.

Metoda spławik:

1.Markiewicz Józef
2.Oliński Jacek 
3.Jarosz Witold

Metoda grunt:

1.Nowicki Henryk
2.Mróz Wiesław
3.Mentel Maciej

Zawody sędziował: Stafii Janusz

 

17.05.2015r. Zawody "Drgająca Szczytówka"



1.Jarosz Witold
2.Jodłowski Edward
3.Mróz Wiesław

Zawody sędziowali: Golema Paweł , Mentel Maciej , Stafii Janusz

30.05.2015 Zawody "Dzień Dziecka" -Trzydniaki

 

12-14.06.2015r. Zawody karpiowe "Karp Zakrzowa"2015

1.Jarosz Witold
2.Mentel Maciej
3.Stafii Janusz

Zawody sędziował: Golema Paweł 

24.07 - 26.07.2015r. Zawody sumowe

Nie wyłoniono zwycięzcy.

Zawody sędziował : Mentel Maciej

21.08 - 23.08.2015r

Nie wyłoniono zwycięzcy.

 

Zawody sędziowali:


Sędzia głowny - Stafii Janusz
Sędzia techniczny - Mentel Maciej
Sędzia wagowy - Golema Paweł

13.09.2015r.  Zawody spinningowe

1.Markiewicz Adam
2.Pacocha Andrzej
3.Pacześniowski Ludwik

19-20.09.2015r. I Puchar Prezesa Zakładów Mechanicznych S.A

1.Rudziński Robert
2.Oliński Jacek
3.Jarosz Witold

Zawody sędziował: Golema Paweł


04.10.2015r. "Zakończenie Sezonu" 2015

Metoda - Spławikowa

1.Markiewicz Józef
2.Jarosz Witold
3.Jodłowski Paweł

Metoda : Gruntowa

1.Paweł Tomczak
2.Jodłowski Krzysztof
3.Mentel Maciej

Zawody sędziowali: Pacocha Andrzej , Pacześniowski Ludwik

24.01.2016r.  Zawodu Podlodowe

1.Pacześniowski Ludwik
2.Kaleta Janusz
3.Jarosz Witold

Zawody sędziował: Golema Paweł

24.04.2016r. Zawody ''ROZPOCZĘCIE SEZONU 2016.''

Metoda spławikowa:

1.Nowicki Albert
2.Oliński Jacek
3.Jarosz Witold

Metoda gruntowa:

1.Nowicki Henryk
2.Mentel Maciej
3.----------------

Zawody sędziował: Pacocha Anrzej , Pacześniowski Ludwik


15.05.2016r.  Zawody "Drgająca Szczytówka" 

1.Nowicki Albert
2.Nowicki Henryk
3.Mentel Maciej

Zawody sędziował: Pacocha Andrzej , Pacześniowski Ludwik

17-19.06.2016r.  Zawody "Karp Zakrzowa"

1.Mentel Maciej
2.Mucha Marcin
3.Walichowski Mateusz

Zawody sędziował: Stafii Janusz , Mentel Maciej , Golema Paweł

15-17.07.2016r.  Zawody Sumowe

Nie wyłoniono zwycięzcy.

Zawdy sędziował: Mentel Maciej , Stafii Janusz , Golema Paweł

19-20.08.2016r. II Puchar Prezesa Zakładów Mechanicznych S.A

1.Kowalski Kazimierz
2.Mróz Wiesław
3.Ślęzak Krzysztof

Zawody sędziował: Golema Paweł , Stafii Janusz , Mentel Maciej

02-04.09.2016r.
I Drużynowy Maraton Karpiowy 

1.Stolarz Marek - Misiak Krzysztof
2.Nowicki Henryk - Nowicki Albert
3.Kowalski Kazimierz - Mróz Wiesław

Zawody sędziował: Golema Paweł , Stafii Janusz , Mentel Maciej

25.09.2016r. Zawody spinningowe

1.Oliński Jacek
2.Pacocha Andrzej
3.Markiewicz Józef

Zawody sędziował: Pacześniowski Ludwik

09.10.2016r.  Zawody "Zakończenie Sezonu 2016"

Metoda spławikowa:

1.Nowicki Albert
2.Markiewicz Józef
3.Krawczyk Lech

Metoda gruntowa:

1.Jarosz Witold
2.Gołąb Mateusz
3.Nowicki Henryk

Zawody sędziował: Pacocha Andrzej , Pacześniowski Ludwik

29.01.2017r. Zawody pod lodowe

1.Golema Paweł
2.Nowicki Henryk
3.Jodłowski Paweł

Zawody sędziował: Pacocha Andrzej , Pacześniowski Ludwik

19.02.2017r. Zawody pod lodowe

1.Jodłowski Paweł
2.Markiewicz Józef
3.Krawczyk Lech

Zawody sędziował: Pacocha Andrzej