Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wykaz Władz Okręgu PZW w Tarnobrzegu i Prezesów Zarządów Kół

 

Zarząd Okręgu - wybrany na XI Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 11 czerwca 2017 r.

 

 

Lp. Nazwisko i Imię Funkcja
1. Ciepliński Zbigniew Prezes Zarządu Okręgu
2. Pater Mariusz Wiceprezes ds. Sportu i Młodzieży
3. Tomaszewski Dariusz Wiceprezes ds.. Zagospodarowania Wód
4. Strojewski Ireneusz Wiceprezes ds. Ochrony Wód
5. Kaczmarski Andrzej Skarbnik Zarządu Okręgu
6. Polański Jan Sekretarz Zarządu Okręgu
7. Czerwiński Marceli Członek Prezydium
8. Korga Robert Członek Prezydium
9. Maj Edmund Członek Prezydium
10. Sieczkoś Witold Członek Prezydium
11. Dąbrowski Józef Członek Zarządu Okręgu
12. Gawroński Grzegorz Członek Zarządu Okręgu
13. Jabłoński Jarosław Członek Zarządu Okręgu
14. Jakubczak Wojciech Członek Zarządu Okręgu
15. Kokosa Zbigniew Członek Zarządu Okręgu
16. Mamuszka Adam Członek Zarządu Okręgu
17. Ordon Lesław Członek Zarządu Okręgu
18. Pręga Stanisław  Członek Zarządu Okręgu
19. Radomski Jerzy Członek Zarządu Okręgu
20. Słomka Grzegorz Członek Zarządu Okręgu
21. Sitek Roman Członek Zarządu Okręgu

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna

 

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Edward Mrówka Przewodniczący
2. Jan Prychocen Zastępca Przewidniczącego
3. Tomasz Kacperkiewicz Sekretarz  
4. Henryk Mianowany
Członek
5. Józef Zöllner Członek

 

Okręgowy Sąd Koleżeński

 

 

Lp. Nazwisko i Imię Funkcja
1. Pikus Stanisław Przewodniczący
2. Górecki Jerzy Zastępca Przewodniczącego
3. Marzec Michał Sekretarz  
4. Bielecki Ryszard Członek
5. Mazur Andrzej Członek
6. Wojna Zbigniew Członek
7. Wrzesień Grzegorz Członek

 

W Y K A Z
Prezesów Zarządów Kół - stan na dzień  1 maj 2017 r.

 

Lp. Nazwa i siedziba Koła Nr Koła Nazwisko i imię Prezesa
1. Sandomierz 1 Makowski Franciszek
2. "Przywiśle" w Tarnobrzegu 2 Pater Mariusz
3. Stalowa Wola - Rozwadów 3 Jabłoński Jarosław
4. Nisko 4 Maciejak Krzysztof
5. "Hutnik" w Stalowej Woli 5 Łuczakowski Andrzej
6. Janów Lubelski 6 Kołtyś Dorota
7. Baranów Sandomierski 8 Chwałek Piotr
8. Rudnik nad Sanem 9 Czaja Jerzy
9. Zaklików 10 Słapczyński Andrzej
10. Ćmielów 11 Pora Marek
11. Nowa Dęba 12 Czusz Krzysztof
12. "Energetyk" w Stalowej Woli 13 Mianowany Henryk
13. Gorzyce 15 Paciocha Marian
14. Zarzecze 18 Młynarski Wiesław
15. Zaleszany 19 Korga Edward
16. Zawichost 21 Cienkiera Zbigniew
17. Przy KMP w Tarnobrzegu 22 Maciejski Marian
18. Opatów 23 Dariusz Tomaszewski
19. Ożarów 24 Misiura Kamil
20. Połaniec 25 Mamuszka Adam
21. Bogoria 26 Krzyżanowski Adam
22. Klimontów 27 Kaczmarski Andrzej
23. "Budowlani" w Tarnobrzegu 28 Safin Marcin
24. "Serbinów" w Tarnobrzegu 29 Kamieniarz Karol
25. Radomyśl 30 Jarosiński Stefan
26. Przy Elektrowni w Połańcu 32 Rybicki Jarosław
27. Sandomierz 33 Chmielewski Daniel
28. Przy J. W. w Sandomierzu 36 Polański Jan
29. Koprzywnica 37 Gawroński Grzegorz
30. Padew Narodowa 38 Skrok Robert
31. Tarnobrzeg "Miechocin" 39 Ordon Lesław
32. Krzeszów 41 Szewczyk Robert
33. Tarnobrzeg - Sobów 42 Farbisz Piotr
34. Lipa 44 Boruczenko Grzegorz
35. Dwikozy 45 Strojewski Ireneusz
36. "Ciepłownik" w Stalowej Woli 50 Kutyła Stanisław
37. Grębów 51 Dec Stanisław
38. Osiek 52 Kokosa Zbigniew
39. Zdanów 53 Winiarski Ryszard
40. Samborzec 54 Sendrowicz Andrzej
41. "Janowiak " w Janowie Lubelskim 55 Radomski Jerzy

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin